Baby shower w stylu lat 50. Która gwiazda świętowała w ten sposób? [ZDJĘCIA]

Zobaczcie kolorową galerię zdjęć z baby shower w duchu lat 50.

serena williams

W krajach anglosaskich baby shower jest bardzo popularną tradycją. Ostatnio coraz częściej słyszy się o nim także w Polsce. Nazwa "baby shower" pochodzi od idei tej uroczystości, którą jest dosłownie zalewanie przeszłej mamy życzliwoaścią i prezentami. Na tym właśnie polega to przyjęcie urządzane dla kobiety w ostatnich miesiącach ciąży przez jej siostry czy przyjaciółki – obowiazuje zasada: żadnych facetów! Pani zbierają się w swoim gronie, obdarowują ciężarną prezentami dla niej i maluszka i spędzją czas na plotkowaniu i jedzeniu słodkości. Od organizatorów zależy, jak impreaz będzie wyglądała: można zorganizować okolicznościowe konkursy i wykonać barwne dekoracje.

Baby shower może być zorganizowane jako impreza tematyczna – wtedy dekoraje, stroje, potrawy i atrakcje muszą być odpowiednio dobrane do ustalonego tematu imprezy.

Sukienki w grochy i korale

Witamy w latach 50.! W tym duchu swój baby shower świętowała mistrzyni olimpijska w tenisie ziemnym Serena Williams. Przyjęcie odbyło się w lokalu Nick's 50s Dinner w West Palm Beach na Florydzie. Gwiazda sportu świętowała swój wielki dzień wraz z innymi gwiazdami: Ciarą, Kelly Rowland, La Lą Anthony i Evą Longorią. Wszystkie panie miały na sobie stylowe stroje z epoki, z czego główna bohaterka imprezy zaprezentowała się w czrnej, dopasowanej bluzce, żółtej spódnicy i czarno-białych sportowych butach, z obowiązkowymi koralami na szyi. Jak uważacie, mamusie, ładnie wyglądała? Wszyscy goście świetnie się bawili przy górach niezdrowego jedzenia, które dla młodej mamy jest dozwolone tylko na specjalne okazje. Śmiechom, plotkom i tańcom nie było końca. Uczestniczki imprezy urządziły sobie małą sesję zdjęciową przed lokalem, na tle zabytkowego, czerwonego samochodu.

W międzyczasie Serena pozowała do zdjęć z rodziną i przyjaciółmi. Jej partner i ojciec dziecka Alexis Ohanian opisał zdjęcie z ukochaną na Instagramie: "Przygotowania do naszej największej, jak dotąd, przygody". Co wy na to, Supermamy? Czy miał rację? Wiele z nas mogłoby już coś na ten temat powiedzieć... Zobaczcie galerię zdjęć >>>

 

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz