Baśniowy świat Eleny Shumilovej - NIEZWYKŁE ZDJĘCIA DZIECI

Niezwykłe zdjęcia Eleny Shumilovej obejrzało już 60 milionów osób na całym świecie! Fotografka zdradza sekrety udanych zdjęć. Dlaczego jej fotografie są takie magiczne i dużo piękniejsze niż rzeczywistość? Kiedy jej prace będzie można zobaczyć w Polsce?

Elena Shumilova

Fotografia artystyczna dzieci według Eleny Shumilovej

Za chwilę znajdziesz się w świecie baśni i magii, polnych dróg, wysokich traw, nad brzegiem jeziora, w lesie i w zaciszu drewnianego domu. Być może klimat tych fotografii będzie Ci się kojarzył z minioną epoką, zobaczysz dzieci w lnianych koszulkach bawiące w zamiatanie drewnianej podłogi lub dzieci ubrane w brązowe kożuchy i drepczące po wąskiej ścieżce między zaspami śniegu. Gdziekolwiek idą i cokolwiek robią, są przy nich zwierzęta: wierny pies, króliki, kaczki, gęsi, kurczęta, owce. Nawet jeśli wydaje Ci się, że patrzysz na świat sprzed 100 lat, to tylko magia. Ta kraina naprawdę istnieje i ktoś realny w niej mieszka. To współczesne zdjęcia. Ich twórcą jest fotografka Elena Shumilova, która ma 33 lata i pochodzi z Rosji. Ze swoją rodziną, mężem i trojgiem dzieci mieszka na wsi w Andreapol. Swój pierwszy profesjonalny aparat fotograficzny kupiła trzy lata temu i zaczęła fotografować to, co było najbliżej niej i wypełniało jej życie - dzieci i zwierzęta żyjące w jej gospodarstwie. I to właśnie te pierwsze wykonane przez nią fotografie sprawiły, że po opublikowaniu ich na początku 2014 roku, stała się popularna.

Dzieci i zwierzęta to moje życie - powiedziała dziennikarzowi agencji informacyjnej Caters – Jako mama dwóch synów spędzam z nimi bardzo dużo czasu na farmie, wtedy często fotografuję moich chłopców z naszymi psami, królikami i kaczkami.”- dodała. Zdjęcia Eleny pięknie ukazują więź, jaka łączy jej dzieci z ich zwięrzęcymi przyjaciółmi. Na fotografiach obserwujemy zmienność pór roku, światła, nastroju, za to przyjaźń między człowiekiem i zwierzęciem to element stały. Elena Shumilova zachwyca swoimi zdjęciami, obejrzało je już 60 milionów osób na całym świecie. A jej profil na Facebooku śledzi 80 tysięcy fanów!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz