BEBILON 1 i 2 - wygodne saszetki!

Higieniczny sposób na przygotowanie mleka modyfikowanego poza domem.

bebilon saszetka

Ogromną zaletą karmienia piersią jest to, że jedzonko dla swojego szkraba masz stale przy sobie. Ma ono zawsze idealną temperaturę, skład i jest gotowe do podania o każdej porze dnia i nocy.

Firma Bebilon wprowadziła drobne, acz bardzo cenne ułatwienie dla mam, które nie mają szczęścia karmić swojego maleństwa wyłącznie piersią. Możesz zaopatrzyć się w jednorazowe saszetki z mlekiem modyfikowanym – idealne, by zabrać je ze sobą w podróż lub w gości, zamiast ciężkiego, pełnowymiarowego opakowania.

Z mleka w saszetce możesz przygotować swojemu maluchowi posiłek w prosty i wygodny sposób, bez kłopotliwego w pozadomowych warunkach odliczania miarką. Jest to rozwiązanie bezpieczne i higieniczne. Świetne także wówczas, kiedy zostawiasz dziecko pod czyjąś opieką. Kiedy jeszcze? Wtedy, gdy dopiero chcesz wprowadzić mleko modyfikowane do diety swojego dziecka, a nie masz pewności, jak na nie zareaguje. Nie musisz więc kupować dużego opakowania, a kilka saszetek – na próbę.

Saszetki Bebilon to mleko początkowe i mleko następne: 1 i 2. Z jednej saszetki przygotujesz jednorazową porcję posiłku o objętości 200 ml. Do kupienia między innymi w drogerii Rossman i w wybranych aptekach. Kosztuje około 3 zł.

 

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Zuzzanna Gierszal-Stroiwąs
2013-08-08 17:09:09

re: BEBILON 1 i 2 - wygodne saszetki!

Reklamując w jakikolwiek sposób mleko początkowe - oznaczone symbolem 1 - łamią państwo regulacje zawarte w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia /Dz. U. 2006 nr 171 poz. 1225 konkretnie: (art. 25 ust 1 i 2 pkt 1-3).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
2013-06-28 20:13:35

re: BEBILON 1 i 2 - wygodne saszetki!

ciekawe ;o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2013-06-28 20:12:40

re: BEBILON 1 i 2 - wygodne saszetki!

;o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz