Czy Beyonce właśnie urodziła? [FOTO]

Czy dzień, na który czekał cały muzyczny świat i fani gwiazdy w końcu nadszedł?

Beyonce

Kiedy w lutym tego roku za pomocą pięknego zdjęcia Beyonce ogłosiła, że ich rodzina się powiększy, media prześcigały się w określeniu terminu porodu i odgadnięciu płci oraz imion maluchów. Para jednak w tej kwestii milczała, publikując tylko krótkie oświadczenie dołączone do fotografii: „Chcielibyśmy podzielić się naszym szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie. Jesteśmy wdzięczni, że nasza rodzina się powiększy o dwójkę maluchów i dziękujemy za wspaniałe życzenia.”.

Od tego czasu Beyonce stała się najczęściej fotografowaną gwiazdą. Media nie odstępowały jej na krok, a sama wokalista nie ukrywała się i na swoim Instagramie regularnie publikowała zdjęcia brzuszka.

Kilka tygodni przed porodem odbyło się baby shower Beyonce. Przyjęciu towarzyszyła sesja zdjęciowa, podczas której szczęśliwa mama miała brzuch wytatuowany henną.

Chociaż nieznany był dokładny termin porodu wiadomo było, że dzieci przyjdą na świat w okolicach czerwca. Beyonce i Jay-Z nie wyjawili również płci bliźniąt, ale w kwestii tej wygadał się najprawdopodobniej ich przyjaciel i były prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama. W swoim przemówieniu z okazji uhonorowania rapera członkostwem w Songwriters Hall of Fame przyznał, że obaj szaleją za swoimi córkami, ale już niedługo Jay-Z go przebije.

Beyonce i Jay-Z na długo przed porodem wybrali prywatną placówkę w Los Angeles, w której na świat miały przyjść ich bliźnięta. Kiedy więc paparazzi w czwartek dostrzegli pod szpitalem Jaya-Z z 5-letnią Blue Ivy wiadomo było, że poród jest już blisko. Do mediów docierały informacje, że piętro, na którym wokalistka miała rodzic zostało zamknięte i wyłączone z użytku dla postronnych osób. Oficjalnego potwierdzenia ze strony pary jeszcze nie ma, ale wiadomo, że bliźnięta są już na świecie.

Szczęśliwym rodzicom i dumnej starszej siostrze bardzo gratulujemy!

 kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz