Beyonce w ciąży! Zobacz, jak ogłosiła to światu [FOTO]

Rodzina państwa Carterów już niedługo się powiększy i to wcale nie o jedno dziecko...

Beyonce

Ostatnie miesiące to prawdziwy baby boom wśród gwiazd. Co rusz któraś celebrytka ogłasza, że spodziewa się dziecka, albo właśnie urodziła. Do tego grona dołączyła właśnie amerykańska wokalistka, Beyonce. Piosenkarka ogłosiła na Instagramie, że jest w drugiej ciąży. Do 5-letniej Blue Ivy dołączy nie jedno, a dwoje maluszków!

Beyonce i Jay-Z są parą od 2002 roku. Pobrali się podczas prywatnej ceremonii w 2008 roku, a w 2011 ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Od tego czasu nie ustawały spekulacje dotyczące ciąży. Media sugerowały, że Beoynce tak naprawdę nigdy nie spodziewała się dziecka, a Blue Ivy pojawiła się na świecie tylko dzięki surogatce.

Zarówno wokalistka, jak i jej mąż są bardzo tajemniczy, jeśli chodzi o ich życie prywatne. Nic więc dziwnego, że przez tak długo okres udało im się utrzymać informację o drugiej ciąży w tajemnicy. Ostatecznie wieść światu postanowiła ogłosić ciężarna, wrzucając na Instagram zdjęcie, na którym otoczona kwiatami, w zielonym welonie trzyma ręce na dużym już brzuszku.

„Chcielibyśmy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwukrotnie.” – napisała Beyonce pod zdjęciem. „Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę i dziękujemy za wasze dobre życzenia.”.

Na razie płeć bliźniąt, które dołączą do 5-letniej Blue Ivy nie jest znana.

Zobacz zdjęcie, które pokazała Beyonce, by pochwalić się ciążowym brzuszkiem >>>

kp

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz