Mama Ani Przybylskiej wyjawia, co opowiada swoim wnukom o córce

Jej odpowiedź robi wrażenie.

Anna Przybylska

Oliwia, Szymon i Jaś, to trójka dzieci Anny Przybylskiej, które muszą radzić sobie z jej przedwczesną utratą. Minęły już trzy lata od śmierci ulubienicy tysięcy Polaków. Pamięć o aktorce jest jednak wciąż żywa. Babcia wnucząt, Krystyna Przybylska, wyjawiła niedawno, co mówi wnukom o ich mamie.  Jej odpowiedź robi wrażenie.

 W Warszawie odbyła się gala z okazji premiery biografii Anny Przybylskiej. Ta 35-letnia aktorka wystąpiła w kilku świetnych rolach. Jednak wiele osób śledziło przede wszystkim jej życie prywatne. Głośno było o związku Ani Przybylskiej z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, a następnie komentowano jej każdy krok w roli mamy trójki dzieci. Niestety, w tym sielankowym świecie pojawił się dramat. Początkowo przyczyny chudnięcia aktorka zrzucała na karb aktywnego życia. W końcu poszła do lekarza.  Nie spodziewała się takiej diagnozy – nowotwór trzustki. Fani z przejęciem śledzili doniesienia ze szpitala. Niestety, aktorka przegrała walkę z nowotworem.  

– Córka do końca była waleczna – powtarza w wywiadach Krystyna Przybylska. Czasem wyrywa się jej (najczęściej po adresem Oliwii):

- Ty jesteś cała mama!

Wnuki wówczas pytają o Anię.

– Opowiadam im o niej – przyznaje babcia, jednak jest bardzo delikatna i powściągliwa w relacjach.

- Przede wszystkim chcę, aby one zachowały swój obraz mamy. Tak jak ja swój obraz córki – wyznaje.

Tabloidy dalej z wielką uwagą śledzą życie męża Anny Przybylskiej, Jarosława Bieniuka. Wytropiły, m.in., że od roku związany jest z o 12 lat młodszą od siebie kobietą. Oznacza to, że wnuki Krystyny Przybylskiej będą musiały poradzić sobie nie tylko z żałobą po mamie, ale też ułożyć relacje z macochą.

My trzymamy za wszystkich kciuki!

wsz

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz