Bio-Oil PurCellin - coś na ciążowy brzuszek (przeciw rozstępom)

Natura w skutecznej walce z rozstępami.

Bio Oil

Pielęgnacja skóry ciążowego brzuszka to ważna sprawa. Chcesz zapobiec rozstępom, nawilżyć skórę, czuć się komfortowo. Nie wszystkie kosmetyki się do tego nadają, ponieważ naczelną kwestią jest bezpieczeństwo rozwijającego się w Twoim łonie maleństwa.

Polecamy olejek Bio Oil. Jego skład jest w 100% bezpieczny dla kobiet ciężarnych – potwierdzono to badaniami nad jego toksycznością, budową chemiczną i stężeniem składników.

Preparat ten zawiera naturalne substancje aktywne takie jak witamina E oraz olejki: nagietkowy, lawendowy, rozmarynowy i rumiankowy.

Ponadto w jego formule znalazł się przełomowy składnik: PurCellin Oil, który powoduje, że konsystencja produktu jest lekka i nietłusta, a jednocześnie ułatwiająca skórze absorbowanie składników odżywczych w nim zawartych.

Bio Oil jest opatrzony znakiem „Beauty Without Cruelty” (piękno bez okrucieństwa).

Począwszy od II trymestru ciąży należy stosować  Bio-Oil dwa razy dziennie, wmasowując delikatnie okrężnymi ruchami w części ciała najbardziej podatne na rozstępy. Można używać go również w celu zmniejszenia widoczności już istniejących zmian na skórze. Olejek kupisz już za około 35 zł.

A.L-S

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz