Bliźniaczki-wcześniaki trzymają się za rączki w inkubatorze! (ZDJĘCIA)

Zdjęcia dzieci będące dowodem na niezwykłą więź bliźniąt.

bliźniaczki

W czerwcu 2014 roku Hannah i David dowiedzieli się, że spodziewają się bliźniąt. Niestetety, euforia była przedwczesna, gdyż w 26. tygodniu okazało się, że maleństwa są już gotowe do porodu, mimo że ważą bardzo niewiele.

Lily i Grace natychmiast po urodzeniu zostały rozdzielone, umieszczone w inkubatorach, a Lily leczona była wiele tygodni z infekcji. Podczas długiej, wielotygodniowej walki o życie, były od siebie oddalone. W końcu nadszedł jednak dzień, kiedy bliźnięta znów znalazły się obok siebie. Wtedy stało się coś niesamowitego! Chwyciły się za rączki! Ich spojrzenia wyglądały tak, jakby nawzajem się pocieszały. Zdjęcie dzieci obiegło cały świat jako dowód na niezwykłą więź bliźniąt.

Bliźnięta doszły do siebie, nie mając żadnych problemów zdrowotnych. Teraz są normalnymi, zdrowymi dziećmi. Ich mama często powtarza, że swoim uściskiem dały sobie wzajemnie siłę do walki i bez siebie nawzajem mogłyby zwyczajnie nie dać rady. Dziewczynki są nierozłączne. Niemal bez przerwy chichoczą do siebie, przebywają zawsze razem, garną się do siebie. Rodzice zgodnie przewidują, że siostry będą przyjaciółkami na całe życie.

Spójrzcie tylko na te zdjęcia! ZOBACZ DALEJ

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz