Znamy imiona bliźniąt Beyonce i... wiemy jak wyglądają! [FOTO]

Gwiazda postanowiła dłużej nie trzymać fanów w niepewności i opublikowała zdjęcie swoich najmłodszych pociech na Instagramie.

Beyonce

Na ten moment fani gwiazdy czekali prawie cały miesiąc. Domysłom nie było końca, aż w końcu, zupełnie niespodziewanie, Bey zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie swoich najmłodszych dzieci. Wybór miejsca nie powinien być żadnym zaskoczeniem, bo tam obwieściła światu między innymi także swoją ciążę. Zdjęcie nawiązuje konwencją to tej właśnie słynnej już ciążowej sesji Beyonce i zostało podpisane: "Sir Carter i Rumi". I tak skrzętnie ukrywane przed światem "dzieci number one" w świecie muzyki rozrywkowej, zostały przedstawione publicznie. W momencie, w którym piszemy te słowa, Sir Carter - chłopczyk i Rumi - dziewczynka, zebrali na Instagramie swojej mamy ponad 2 miliony polubień i słowa aplauzu w ponad 110 tysiącach komentarzy. Ktoś napisał: "Bey!!!! They are lovely!! God bless your family!" - my także dołączamy się do życzeń.

 

Sir Carter and Rumi 1 month today. ️

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Jak podobają się Wam imiona dzieci gwiazdy? Naszym zdaniem są bardzo słodkie i pasują do imienia starszej siostry - Blue Ivy. 

 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz