Bomba na plaży - rodzice robili przy niej zdjęcia swoim dzieciom!

Rodzice myśleli, że to stara boja i pozwolili swoim dzieciom bawić się przy niej. Robili też zdjęcia, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia. Przeczytaj, jak to się skończyło.

bomba

Pewna brytyjska rodzina, Kelly i Gareth Gravell wraz z dwójką dzieci, spędzała czas na jednej z mało uczęszczanych plaż w Walii, w miejscowości Carmarthenshire. Zorganizowali sobie weekendowy piknik. Nagle, podczas zabawy zauważyli coś, co wyglądało jak boja. Podeszli bliżej: - Tak, to stara, porośnięta wodorostami boja - pomyśleli. Dzieci, 6-letnia dziewczynka i 4-letni chłopiec, stukały w nią sobie, siadały na nią, opierały się, a rodzice robili im zdjęcia.

Okazało się, że była to 70-letnia, amerykańska mina morska (przeciw statkom), konkretnie z czasów II wojny światowej. Był to niewybuch. Dopiero jak zamieścili zdjęcie na Facebooku, to ich znajomy uświadomił im, czym bawią się ich dzieci.

Rodzina, wraz z innymi obserwatorami, kilka dni później wzięła udział w detonacji ładunku, dokonanej przez saperów.

Zobaczcie zdjęcia z ich Facebooka i Instagrama. Mieli mnóstwo szczęścia, że nie doszło do niekontrolowanego wybuchu bomby, kiedy byli w pobliżu!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz