Całodniowy warsztat wyjazdowy dla Mam w Bajkowej Zagrodzie

Idealny czas i miejsce, by poczuć spokój, będąc w kontakcie ze sobą, maluchem oraz naturą.

warsztaty

Zapraszamy na całodniowy warsztat dla mam w ciąży oraz z maluszkami. Bajkowa Zagroda to miejsce w bliskiej odległości od Warszawy (zaledwie 30 km od Centrum), otoczone lasem.

Plan warsztatu:

10:00- 11:00 Mama Fit - ćwiczenia fizyczne z brzuszkiem lub maluszkiem, poprowadzi Monika Cywińska

11:15- 11:45 przekąska

11:45- 13:45 warsztat coachingowy "Mama wraca do gry", poprowadzi Małgorzata Binias-Wilga

13:45- 14:45 obiad

16:00- 18:00 mięśnie brzuch w ciąży i po porodzie, poprowadzi Kasia Witek

18:15 przekąska

Kiedy? 6 lipca 2016 r.

Gdzie? Bajkowa Zagroda (Łąki, k. Radzymina) wskazówki dojazdu

Koszt: 180 zł. Cena obejmuje: warsztaty, wyżywienie.

Opis warsztatu:

"Mama Fit" - program jest kompilacją metody Josepha Pilatesa, jogi i TBC, ukierunkowanym na wzmocnienie mięśni, przede wszystkim brzucha i pleców, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, zdrowy kręgosłup, poprawę kondycji i wysmuklenie sylwetki. Podczas, gdy my ćwiczymy dzieci są z nami na sali, bawią się, raczkują biegają lub też obserwują co też ta mama wyczynia.

Zajęcia poprowadzi Monika Cywińska - instruktorka dobrze mi tu, aktywna mama dwójki dzieci.

"Mama wraca do gry" - jest to warsztat dla Mam, które chcą coś zmienić w swojej karierze po powrocie z urlopu macierzyńskiego / wychowawczego albo Mam, które już wróciły do pracy, ale nie daje im ona

satysfakcji lub nie pozwala sprawnie godzić obowiązków zawodowych i prywatnych. Uczestniczki zyskują:

- Jasność czego chcą i na czym im najbardziej zależy.

- Propozycję systemu 9 kroków do wymarzonej kariery.

- Inspirację i motywację do podjęcia działania.

Warsztaty nastawione są na aktywny i twórczy udział uczestniczek i są w głównej mierze skoncentrowane na pierwszym z systemu kroków , czyli na tworzeniu wizji.

Warsztat poprowadzi Małgorzata Binias-Wilga, autorka programu „Mama wraca do gry!”, akredytowany Coach International Coach Federation, psycholog i trener. Specjalizuje się w pomaganiu mamom , które zastanawiają się, co zrobić po urlopie macierzyńskim (i nie tylko;), w dokonywaniu zmian w karierze, które pozwalają im odzyskać równowagę oraz zadbać o siebie. Jako coach biznesowy specjalizuje się w coachingu ukierunkowanym na wzrost osobistej skuteczności przy jednoczesnym zachowaniu równowagi oraz satysfakcji z pracy. Prywatnie mama kilkunastomiesięcznego Konradka.

"Mięśnie brzucha w okresie ciąży i po porodzie" - porozmawiamy o tym, co dzieje się z mięśniami brzucha podczas ciąży, jak o nie zadbać w tym czasie i jak je prawidłowo ćwiczyć po porodzie? Dowiemy się, czym jest rozstęp mięśni prostych brzucha (diastasis recti), jak go rozpoznać i z czym się wiąże? Pokarzę sposoby na domową terapię mięśni brzucha oraz blizny po cesarskim cięciu. Warsztat rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem teoretycznym, następnie badaniem mięśni brzucha oraz nauką ćwiczeń i autoterapią.

Warsztat poprowadzi Kasia Witek – fizjoterapeutka, IFAA Medical Fitness Trainer, instruktorka fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem, instruktorka gimnastyki korekcyjnej i kompensacji wad postawy u dzieci i dorosłych, instruktorka Pilates, Nordic Walkig, Gymstick, i wiele innych. Autorka programów ćwiczeń dla kobiet w ciąży oraz mam z niemowlakami, prowadzi kursy dla Wyższej Szkoły Rehabilitacji, dotyczące aktywności kobiet w ciąży i po porodzie, autorka programu ćwiczeń Fit Mama, realizowanego w klubach fitness, współpracuje w tworzeniu programu szkoleń Medical Pregnancy Training i Medical Postnatal Training . Opracowała i nagrała zestawy ćwiczeń do internetowej Szkoły Rodzenia programu Bebiprogram.pl. Szczęśliwa mama Wojtka i Marysi.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie dobrzemitu.pl.: TUTAJ

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz