Czy tak wygląda kobieta, która zabiła własne dziecko? [VIDEO]

Do dziś twierdzi, że nie wie, co się stało z jej córeczką. Większość ludzi jest przekonana, że to właśnie ona zabiła 2-letnią Cailee.

dzieciobójczyni

W 2008 roku Casey Anthony została oskarżona o zamordowanie swojej 2-letniej córeczki. Kilka miesięcy później ciało dziecka zostało znalezione koło domu kobiety. Casey jest na wolności i utrzymuje, że spokojnie śpi w nocy, gdyż jest niewinna, a także nie ma pojęcia, co się stało z jej dzieckiem. Początkowo kobieta twierdziła, że dziecko uprowadziła niania. 

Casey Anthony została okrzyknięta „najgorszą matką Ameryki”, a jej proces zamienił się w spektakularny show medialny, który śledziła nie tylko cała Ameryka. W trakcie śledztwa i głośnego procesu pojawiło się wiele wątpliwości i... kłamstw. Mimo że wiele dowodów wskazywało, że to ona jest dzieciobójczynią, przysięgli uznali ją za niewinną. Nie odpowiedziała ani za morderstwo pierwszego stopnia, ani za rażące zaniedbanie dziecka. Ława uznała ją winną jedynie okłamania śledczych. Kobietę skazano na 4 lata więzienia.

Historię tego zaginięcia można zobaczyć co niedzielę w TLC w trzyczęściowej serii Dzieciobójczyni czy ofiara? Zobaczcie zapowiedz!

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz