Chontel Duncan i jej przyjaciółka Nat wracają ze starym zdjęciem w nowej odsłonie! [FOTO]

Chontel Duncan i jej przyjaciółka Nat postanowiły odtworzyć fotografię, na której porównują swoje ciążowe brzuchy.

Chontel Duncan

Wszystkie mamy znają Chontel Duncan. Fitness mama stała się sławna, gdy wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym porównuje swój prawie niewidoczny brzuch do dużego brzucha przyjaciółki. Ciąże dzieliły zaledwie 4 tygodnie, a zdjęcie udowodniło, że każda przyszła mama przechodzi błogosławiony stan inaczej i nie ma w tym nic złego.

Duncan ponownie zwróciła na siebie uwagę. Wraz z przyjaciółką postanowiły odtworzyć znane wszystkim zdjęcie, ale tym razem z udziałem uroczych niemowlaków. Obie mamy trzymają swoje maluszki na rękach i uśmiechają się szeroko.

Chontel wrzuciła zdjęcie na Instagram i podpisała: „Piękna niespodzianka. Odwiedziła mnie Nat z małym Charliem. Jego niebieskie oczy są urocze! Chciałabym go przytulić i wycałować, ale nie jestem jeszcze 100 procentach zdrowa. Dwie niesamowite i zdrowe ciąże oraz dwójka zdrowych chłopców.”.

Chontel powróciła już do ćwiczeń po porodzie przez cesarskie cięcie. W dni treningowe po prostu zabiera małego Miah na siłownię. Jak widać, nic nie jest w stanie powstrzymać tej fit mamy!

Zobacz jak Chontel wyglądała w ciąży i jak pięknie wygląda po porodzie!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz