Czy tak wygląda matka 5 dzieci? Niezwykłe! [ZDJĘCIA]

Panicznie bała się przytyć w ciąży i... codziennie biegała 16 kilometrów. Czy to normalne?

ciało po porodzie

W serwisach społecznościowych można znaleźć coraz więcej profili fitmam. Zdjęcia przez nie zamieszczane mają być inspiracją dla mam, jednak wiele osób uważa, że są raczej przyczyną kompleksów. Internauci się zastanawiają, kto się zajmuje ich dziećmi, gdy te trenują i robią z siebie internetowe bóstwa.

Jedną z takich fitmam, które szokują jest Simone Gately. Trudno uwierzyć, że ta 35-latka jest mamą aż 5 dzieci! Swoje zdjęcia zamieszcza bardzo chętnie na Instagramie, by pokazać, jak wygląda jej ciało. Pozuje zarówno sama, jak i ze swoimi pociechami. Jednak wielu użytkowników kwestionuje, że to są dzieci, które urodziła. Ma niewiarygodną sylwetkę i fitciało po 5 porodach. Simone Gately jest bardzo zapracowaną młodą mamą i nie ma czasu się martwić tym, co trolle wypisują pod jej zdjęciami. Zapewnia, że jest normalną mamą.

- Gotowanie, sprzątanie i inne prace domowe muszą być zrobione. Do tego wszystkiego walka ze łzami i złością. Jak wszystkie mamy wiedzą, bycie mamą jest najtrudniejszą pracą, ale za to, jak bardzo satysfakcjonującą -  napisała pod jednym ze zdjęć.

Śledząc wypoiwedzi Simone można jednak mieć duże wątpliwości, czy sposób, w jaki kobieta"zadbała" o swoją sylwetkę jest zdrowiy i "normalny".

Mimo że kobieta świadomie zaplanowała dużą rodzinę i świadomie zachodziła w każdą ciążę, za każdym razem panicznie bała się przytyć. Kobieta nawet na chwilę przed porodem podejmowała katorżniczy wysiłek i np. biegała po kilkanaście kilometrów dziennie i chodziła na siłownię, czasem kilka razy w ciągu dnia.

- Naprawdę nienawidziłam być w ciąży. Czułam się masywna i miałam wrażenie, że nie kontroluję swojego ciała. (...) Czułam się, jakby moje ciało nie było moją własnością - opowiada Simone w wywiadzie dla "Mail Online".

Ilość treningów, jakie wykonywała kobieta w ciąży, zaniepokoił nawet właściciela siłowni aż do tego stopnia, że zakazał jej korzystania z jego siłowni.

Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie, ale sposób, w jaki dbała o swoje ciało w czasie ciąży wzbudza wiele wątpliwości... 

Przekonaj się sama, jak może wyglądać mama 5 maluchów >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz