Zaszła w ciążę z bliźniakami zaledwie 6 tygodni po urodzeniu pierwszego dziecka! [ZDJĘCIA]

Eliza myślała, że karmiąc piersią nie można zajść w ciążę.

Eliza Curby

Kiedy 27-letnia Eliza Curby z Sydney w Australii w styczniu 2016 roku urodziła córeczkę Charlie, uwierzyła w babskie opowieści, że póki karmi się piersią nie można zajść w ciążę. Nie stosowała żadnej antykoncepcji i bardzo szybko przekonała się, że to był błąd. Pewnego dnia obudziła się rano i po prostu wiedziała, że jest w ciąży. Poczuła się, jakby ktoś uderzył ją w głowę kijem bejsbolowym. Zrobiła 4 testy ciążowe zanim ostatni z nich pokazał dwie różowe kreski.

„Mój lekarz wykorzystuje moją historię jako przykład dla par, które mówią, że nie planują antykoncepcji po urodzeniu dziecka.” – wyjaśniła Eliza.

Kiedy para poszła do lekarza dowiedziała się, że spodziewa się bliźniąt. Nie chciała w to uwierzyć, więc udała się do tego samego położnika, który opiekował się nimi podczas ciąży z pierwszym dzieckiem. Dopiero wtedy do nich dotarło, że to prawda.

Eliza wypierała ciążę jeszcze przez kilka tygodni, dopóki nie pojawił się brzuszek. Wtedy zdała sobie sprawę, że musi się przygotować na pojawienie się dwójki dzieci. Rodzina również była zszokowana gdy dowiedziała się, że po zaledwie 6 tygodniach świeżo upieczona mama jest ponownie w ciąży i to z bliźniętami. Od narodzin chłopców w grudniu 2016 roku Eliza prowadzi bloga, w którym opisuje swoje przygody z trójką dzieci w wieku poniżej roku.

Eliza przyznała, że wielokrotnie spotkała się z dziwnymi spojrzeniami obcych ludzi, gdy pojawiała w mieście z trójką tak małych dzieci, a raz musiała nawet opuścić kawiarnię, bo czuła się niekomfortowo. Świeżo upieczona mama nie ma żadnych wskazówek dla innych kobiet, które znajdują się w podobnej sytuacji, ale przyznała, że z trójką dzieci wszystko wygląda zupełnie inaczej.

„Musiałam zacząć wszystko od nowa. Teraz jest wszystko potrójnie: trzy śliniaki, trzy krzesełka. Wszystko w trzech sztukach.” – zakończyła.

Zobacz zdjęcia tej uroczej rodziny! >>>

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-03-03 10:30:24

Jak można miec 27lat i byc tak glupim?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz