Ciążowy BODYPAINTING: Co przyszłe mamy malują na swoich brzuchach?

Mamy wpadają na przeróżne pomysły, by wyeksponować swoje ciążowe brzuszki.

Ciążowy bodypainting

Ciąża, stan błogosławiony, nowe życie... Brzmi bardzo pozytywnie, prawda? Nic więc dziwnego, że niektóre przyszłe mamy są tak szczęśliwe, że chcą to pokazać całemu światu i wymyślają różne sposoby, by zwrócić uwagę innych na swój ciążowy brzuszek. W Polsce zwyczaj ten jeszcze się nie przyjął, ale na Zachodzie ciężarne kobiety chętnie ozdabiają swoje coraz większe brzuchy malowidłami. Ciążowy bodypainting to jednak wciąż tylko zabawa, a nie prawdziwa sztuka.

W naszej galerii zobaczycie, że kobiety ozdabiają swoje brzuchy w bardzo różnym stylu. W jednym przypadku to dopracowane kompozycje, w innym - małe koszmarki. Jeśli dumnie nosicie ciążowy brzuszek i chciałybyście go zjawiskowo wyeksponować, te przykłady pokażą Wam, co wygląda ładnie, a czego na pewno powinnyście unikać.

Należy przede wszystkim pamiętać o stosowaniu nietoksycznych farb, które nie wywołają reakcji alergicznej, nie wchłaniają się przez skórę, ani nie drażnią silnym zapachem. To jedyne ograniczenia, bo cała reszta to wyłącznie kwestia fantazji. A ta niektóre z nas ponosi...

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ewe
2014-02-26 20:31:37

re: Ciążowy BODYPAINTING: Co przyszłe mamy malują na swoich brzuchach?

to jest okropne nr8 tragedia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz