Ciężarna 10-letnia dziewczynka, ofiara gwałtu - odmówiono jej aborcji

Ona jest za młoda, by zostać matką, ale przede wszystkim za młoda na takie cierpienie! Przedstawiciele państwa, w którym przyszło jej żyć, w ogóle tego nie pojmują.

bezimienna

10-letnia dziewczynka, a może trafniej byłoby napisać 10-letnie dziecko, zostało pozbawione prawa do aborcji, mimo wniosku własnej matki, która oświadczyła, że bierze ryzyko wszelkich konsekwencji na siebie, również za życie swojej córki. W takim wypadku jednak wszystko jest ryzykiem – ciąża, urodzenie dziecka, a także aborcja. Jednak aborcja wykonana legalnie, w sterylnych warunkach stanowi najmniejsze ryzyko. Pomimo ogromnych starań matki, prawo do bezpiecznej aborcji zostało dla tego dziecka ograniczone (jej imię jest nieznane, w mediach nazywana jest `bezimiennym dzieckiem`). Dziewczynka na początku zeszłego miesiąca zaczęła się skarżyć na silne bóle brzucha, po wizycie w szpitalu okazało się, że jest w ciąży. Ciąża została potwierdzona w 21. tygodniu.

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

magda
2015-05-08 10:38:26

re: Ciężarna 10-letnia dziewczynka, ofiara gwałtu - odmówiono jej aborcji

10 letnie dziecko nawet do pracy nie może pójść. Ojczyma nie ma (i całe szczęście niech zgnije w pierdlu), markę aresztowano. Skąd ona weźmie fundusze, jak nauczy to dziecko świata skoro ona sama go jeszcze nie poznała. Sytuacja jest dramatyczna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-05-07 16:43:45

re: Ciężarna 10-letnia dziewczynka, ofiara gwałtu - odmówiono jej aborcji

ehh to było oczywiste, że ta cała klauzula sumienia tylko nam zaszkodzi. Ja jestem osobą niewierzącą w żaden tam kościół itp, nie wypowiadam się na temat aborcji bo są rózne przypadki, ale ten moim zdaniem jest wyjatkowy i powinni przeprowadzić aborcję. Ciągle kosciół wmawia że to zabójstwo itp dziecko przypominajace nasionko raczej mało wie co się dzieje, a jeżeli ciaża to zagrożenie itp nie widzę w tym nic złego. Tyle rzeczy okrutnych sie dzieje na świecie ale biedn ... ych ludzi sie czepią. Niech idą księża na pseudo farmy i zobaczą jak okrutnie traktowane są zwierzęta, jak prawo może być pomijane, ile na świecie bestialstwa i mordów ale kuźwa aborcji się czepią i to jeszcze w takim przypadku. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
waterlily
2015-05-08 06:21:58

Dziewczynka, jest chyba w 23 albo albo nawet wyższym tyg. ciąży. Uwierz na słowo to co ma w brzuchu to już nie jest nasionko. To już sporej wielkości dziecko. W tym przypadku powinno się obciąć ja.. ojczymowi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-05-08 08:25:01

Nie wiem czy czytałaś cały artykuł ale to nie dzieje się w Polsce. Też jestem osobą niewierząca a ogólnie jestem bardzo przeciwna aborcji więc też nie zawsze trzeba wiarę i kościół do tego mieszać. Mówisz że to jest "nasionko"- ta dziewczynka juz jest w bardzo zazaawansowanej ciąży. Moje dziecko w 10 tygodniu ciąży machalo do mnie na usg rączkami. To już jest człowiek,nie nasionko. W każdym razie w tym przypadku powinna być dużo wcześniejsza reakcja i aborcja. Jestem dorosłą kobietą w bardzo chcianej ciąży i czasami też jestem przerażona tym co mnie czeka. Czasem moje samopoczucie w ciąży daje mi mocno w kość. Nie wyobrażam sobie co czuje takie dziecko..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz