Ciężarna kulturystka pokazuje mięśnie brzucha na Instagramie! [ZDJĘCIA]

Stacie Venagro pokazuje, że można być w ciąży i mieć mięśnie!

ciężarna kulturystka

To nie pierwsza mama, która pokazuje swój pięknie umięśniony brzuch w ciąży, ale chyba pierwsza, na której widok można powiedzieć tylko: „Łał!".

Stacie Venagro jest w 38 tygodniu ciąży i dalej może się pochwalić mięśniami brzucha godnymi zawodów kulturystycznych. Może to ma coś wspólnego z tym, że Stacie była trzykrotną World Miss Fitness America Pro i zwyciężczyznią Miss Fitness Universe. 

Mimo tego, że przyszła mama dzieli się zdjęciami dokumentującymi przebieg ciąży na Instagramie, nie spotkała się ze zbyt dużą falą krytyki: „Muszę powiedzieć, że jestem w szoku. Moi przyjaciele i znajomi z fitnessowego świata bardzo mnie wspierali.".

Mimo ciąży, kulturystka trzyma się bardzo ścisłej diety, do której dodała tylko 200 kalorii dziennie dla dziecka.

„Na śniadanie piję szejka białkowego z jagodami, nasionami chia, siemieniem lnianym i mrożonymi owocami oraz olejem kokosowym i masłem orzechowym w proszku. To od 270 do 400 kalorii. Mój kolejny posiłek to białka jajek, tosty i szinak. Na obiad dziś jadłam pastę z fasoli, kurczaka z zieloną fasolą i ziemniakami. Na deser był mus. W nocy wypiję szejka lub zjem batonika.” – wyjaśniła.

Stacie ćwiczyła od samego początku ciąży. Unikała tylko dodawania ciężarów i bardziej zwracała uwagę na kręgosłup. Radzi kobietom w ciąży, by robiły to, co dla nich najlepsze i nie porównywały się do innych: „Ważne jest, by słuchać lekarza i obrać dobrą drogę na całą ciążę. To wszystko. Nie pozwól ludziom z negatywnym podejściem rujnować swojego dnia lub stresować Cię podczas ciąży.”. 

Zobacz zdjęcia tej niesamowitej przyszłej mamy!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Paulina
2016-03-28 10:10:48

re: Ciężarna kulturystka pokazuje mięśnie brzucha na Instagramie! [ZDJĘCIA]

Ostatnio widziałam gdzieś artykuł o biegaczce która po porodzie miała bardzo brzydki brzuch z powodu rozstępu mięśni prostych, więc życzę Stacy powodzenia, najprawdopodobniej jej mięśnie już się porozchodzily i nigdy nie wrócą do normy. Ja osobiście mogę powiedzieć tylko "fuj" i mieć nadzieję że jak już dzieciaczek się z niej uwolni to nie będzie go dalej "dietować"...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz