Poruszający spot kanadyjskiej fundacji pokazuje siłę matek, których dzieci zmagają się z ciężkimi chorobami [VIDEO]

Smutek, łzy, bezsilność i złość to emocje znane rodzicom, którzy muszą patrzeć jak ich dziecko cierpi.

fudacja SickKids

Kanadyjska fundacja SickKids walczy o to, by każde dziecko było zdrowe. Jej przedstawiciele wierzą, że walka o zdrowie i lepsze samopoczucie dzieci jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawę sytuacji społecznej. W swojej najnowszej kampanii fundacja mieszcząca się w Toronto pokazuje, jak trudno jest być matką malucha cierpiącego z powodu ciężkiej choroby. W krótkim filmie udział wzięli nie tylko aktorzy, ale również 5 matek, które na co dzień zmagają się ze łzami, złością i frustracją, by w konsekwencji okazać niebywałą siłę i wsparcie swoim dzieciom.

Natasha Koss, jedna z matek, która wzięła udział w spocie przyznała, że nie ma w nim sceny, której by nie doświadczyła. Kobieta wychowuje 6-letnią córkę Selenę, u której zdiagnozowano nowotwór, gdy miała zaledwie 4 latka.

„Nigdy nie wiesz, jak silna jesteś, dopóki to nie jest Twoim ostatnim wyborem. Kiedy coś się wydarzy, jedynym sposobem na przetrwanie jest utrzymanie silnego i pozytywnego nastawienia.” – wyjaśniła.

Kobieta ma nadzieję, że video pomoże innym zrozumieć, z czym na co dzień zmagają się mamy, które wychowują chore dzieci.

„Nie pokazujemy tego bólu światu, nie płaczemy przed znajomymi. To wszystko dzieje się gdy nikt nie patrzy.” – przyznała Natasha.

Dzielna mama dodała, że bardzo ważne jest wsparcie ze strony przyjaciół i najbliższych. Często ludzie nie wiedzą, co mówić w takiej sytuacji, ale wystarczy krótki sms z pytaniem, czy wszystko w porządku i dobrym słowem, by dodać otuchy i siły do dalszej walki.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz