Co musisz zrobić, by SZYBKO zajść w CIAŻĘ

Jesteś gotowa, by mieć dziecko? Poniższe porady pomogą Ci w tym, by starania poszły gładko.

para

Porzuć antykoncepcję

Brałaś pigułki od czasów liceum? Zrezygnuj z nich kilka miesięcy przed rozpoczęciem starań, jeśli chcesz zajść w ciążę naturalnie. Odnosi się to także do innych form antykoncepcji hormonalnej (Depo-Provera, Mirena). Pozwoli to Twojej płodności wrócić do normy, cykl ureguluje się. Będziesz miała czas na jego śledzenie, by dowiedzieć się dokładnie, kiedy wypada owulacja (druga faza cyklu) i wstrzelić się w najlepszy moment na robienie dzidziusia.

Pamiętaj jedynie o tym, że po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej może zdarzyć się równie dobrze, że zajdziesz w ciążę od razu. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa na to, by w tym momencie zobaczyć na teście dwie różowe kreski, do czasu pełnej gotowości stosujcie prezerwatywę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (8)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kat_ee
2015-08-19 21:57:45

re: Co musisz zrobić, by SZYBKO zajść w CIAŻĘ

Ja każdej kobiecie chcącej zostać mamą mogę śmiało polecić Ferti Lady. Jest to suplement zawierający bardzo wiele witamin więc nie trzeba łykać garści tabletek a tylko wypić jedną szklaneczkę. Mi osobiście pomogło szybko zajść w ciążę. Od momentu pierwszego spożycia minęły dwa miesiące do zapłodnienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-11-12 14:25:12

re: Co musisz zrobić, by SZYBKO zajść w CIAŻĘ

Warto jest celowac w dzień owulacji. Mi udało się zajść dzięki temu już w 2 cyklu. Dni płodne wyznaczałam sobie Afrodytą na ślinę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mamitati
2014-11-07 15:42:47

re: Co musisz zrobić, by SZYBKO zajść w CIAŻĘ

Dla par starających się o dziecko bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Braki wynikające ze złego odżywiania się, bardzo negatywnie mogą wpływać na płodność zarówno kobiety, jak i mężczyzny. W codziennym menu nie może z pewnością zabraknąć produktów zawierających witaminę E, która nazywana jest często witaminą płodności. Jej obecność w organizmie reguluje wytwarzanie hormonu gonadotropowego, wpływa pozytywnie na ilość oraz ruchliwość plemników. Jej źródłem ... są m.in. orzechy, oleje roślinne oraz warzywa liściaste. W diecie starających się nie może zabraknąć również cynku. Jest on bardzo ważny dla prawidłowej gospodarki hormonalnej ( u kobiet pomaga w wyregulowaniu cyklu miesięcznego), a także odgrywa bardzo ważną rolę podczas zagnieżdżania się w macicy zapłodnionej już komórki jajowej. Cynk zawierają produkty takie jak: ryby, orzechy i ziarna zbóż, ostrygi oraz mięso. www.Mamitati.pl - sklep dla dzieci Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz