Co się wydarzy po narodzinach royal baby nr 3?

Jak podają brytyjskie media, termin porodu trzeciego royal baby przypada na 23 kwietnia 2018 r. Co się wydarzy zaraz po tym?

kate william - royal baby

Trzecie dziecko Kate i Williama przyjdzie na świat w klinice Lido, która jest oddziałem położniczym londyńskiego szpitala St Mary’s, oddalonego niecałe 2,5 km od rezydencji pary książęcej. 

Oficjalni członkowie rodziny królewskiej mają prawo od urodzenia do tytułu książę Zjednoczonego Królestwa, w związku z tym obowiązuje specjalny protokół dotyczący ich narodzin.

Przed Pałacem Buckingham ustawiane są specjalne sztalugi, a na nich tablice z informacją o narodzinach królewskiego dziecka. Na nich została umieszczona oficjalna informacja o narodzinach syna i córki Williama i Kate. Natomiast następnego dnia książę zaprezentował razem z księżną swoje potomstwo.

Podobnie teraz księżnej Kate po porodzie nie będzie dane odpocząć. Po kilku lub kilkunastu godzinach będzie musiała wyjść przed szpital, gdzie wraz z mężem, księciem Williamem, zaprezentują światu kolejnego potomka.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz