Co zawierają szpitalne torby mam z różnych zakątków świata?

Czym różni się zawartość szpitalnej torby ciężarnej mamy ze Stanów Zjednoczonych od torby mamy mieszkającej w Afryce? Zobaczcie!

torba do szpitala

Dla większości matek spodziewajacych się dziecka, szpitalna torba to niezbędny element sprawiający, że poród jest zdecydowanie bardziej komfortowy. W końcu wydajemy na świat nowe życie! Nie oczekujemy fajerwerków na wiwat, ale chyba należy nam się możliwość założenia na poród własnej koszuli! Istnieją jednak szpitale w różnych częściach świata, które są tak biedne, że rodzące kobiety muszą przynosić tam ze sobą wszystko: od gumowych rękawiczek, poprzez miski, po materiały opatrunkowe. Aby zwrócić uwagę na trudności związane z porodem między innymi w regionach ubogich w wodę, organizacja WaterAid poprosiła fotografów, by zapytali matki spodziewające się dziecka o to, co przynoszą ze sobą do szpitala. Fotografowie ci oczywiście udokumentowali wszystko na zdjęciach.

Oto galeria, która pokazuje, jak różnią się potrzeby matek rodzących w bogatych krajach, od tych, które rodzą w biednych regionach świata. To naprawdę bardzo ciekawe!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz