Rodzicielskie partnerstwo – rozwiedziona para i ich obecni partnerzy wspólnie kibicują córce podczas meczu [FOTO]

Mimo rozstania, rodzice Maelyn zrobili wszystko, by dziewczynka nie cierpiała z powodu zmiany, która zaszła w jej życiu.

Clara Cazeau, Ricky i Emilee Player

Maelyn to 4-letnia i rezolutna dziewczynka. Jej rodzice, Clara Cazeau i Ricky Player rozstali się w 2013 roku, ale w jednej kwestii są zgodni: nie chcą, by ich relacje wpłynęły na sposób, w jaki wychowują swoje dziecko. Postanowili pokazać córce, że bez względu na wszystko są w jednej drużynie i zawsze może na nich liczyć. Ponieważ mała Maelyn od dłuższego czasu gra w piłkę nożną i należy do jednej z drużyn, jej mama przygotowała koszulki, w których dorośli całą czwórką pojawiają się na meczach, by gorąco kibicować.

Fotografia z jednego z meczów pojawiła się na Faceboku macochy Maelyn. Emilee Player napisała: „Ze względu na nas nigdy nie uwierzę, że wspólne wychowywanie dziecka po rozwodzie nie jest możliwe. Wiem z doświadczenia, że to może zadziałać!”.

Maelyn uwielbia koszulki, które przygotowała jej mama. Kiedy pierwszy raz je zobaczyła była bardzo podekscytowana przede wszystkim dlatego, że znajduje się na nich numer, z którym gra. Ponieważ spersonalizowane koszulki wszystkim przypadły do gustu, Clara złożyła zamówienie na świąteczne, które założą podczas wspólnie spędzanego Bożego Narodzenia.

Maelyn należy do tych szczęśliwych dziewczynek, których rodzice nawet po rozstaniu potrafią odsunąć swoje problemy, żale i pretensje na bok, by skupić się na dobru własnego dziecka.

„Możesz nauczyć się jak przesunąć na dalszy plan różnice, które was dzielą i robić to, co jest najlepsze dla Twojego dziecka. Pamiętaj, że Twoja pociecha Cię obserwuje, a my chcemy nauczyć Maelyn miłości do innych ludzi.” – napisała macocha.

Facebookowy post Emilee sprawił, że wiele rodzin, które w podobny sposób dzielą opiekę nad dzieckiem postanowiło zabrać głos. Wielu rodziców napisało, że konieczny jest wysiłek z obu stron, by wspólne wychowywanie dziecka było możliwe. Inni podkreślili, że wysiłek ten jest wart swojej ceny, a nagrodą jest szczęśliwa buzia dziecka i jego spokojne dzieciństwo.

Chcesz się przekonać, jak wspaniały zespół tworzy cała piatka? Zobacz ich pozostałe zdjęcia! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz