Cristiano Ronaldo ponownie zostanie ojcem [ZDJĘCIA]

Ponownie `wynajął brzuch`?

Cristiano Ronaldo

Wiele razy media próbowały podsumować wszystkie romanse, przelotne znajomości, związki i flirty Cristiano Ronaldo. Jedno jest pewne, zasługuje w pełni na miano playboya. Kiedy piłkarz pierwszy raz pojawił się publicznie ze swoim synkiem na ręku, wszyscy myśleli, że to jakiś żart. Okazało się, że sportowiec wynajął surogatkę. Za jej “usługę” zapłacił 10 milionów dolarów, by mieć pewność, że jej tożsamość nigdy nie zostanie ujawniona. 

Choć piłkarz Realu Madryt od przeszło roku nie ma stałej partnerki, marzy o rodzeństwie dla 6-letniego Cristiano juniora. I jak donosza portugalskie media prawdopodobnie spodziewa się drugiego dziecka. 

Spekulacje wzbudziła radość piłkarza po jednej z bramek, zdobytych w spotkaniu Celtą Vigo. Piłkarz wziął piłkę i wsadził ją pod koszulkę. Zawodnicy w ten sposób dedykują swoje gole dzieciom, które mają wkrótce przyjść na świat.

Portugalskie media donoszą, że wszystko zostało ustalone podczas bożonarodzeniowej wizyty Portugalczyka w Stanach Zjednoczonych. Ronaldo przywiązuje dużą wagę do wyboru odpowiedniej matki dla swojego dziecka i nie ma w zwyczaju na tym oszczędzać.

Drogie SuperMamy, a Wy jak uważacie? Samotna kobieta korzystająca z banku spermy nie szokuje aż tak, jak mężczyzna wynajmujący brzuch? Czy sławni panowie fundują sobie dziecko niczym nowy samochód, czy to ich święte prawo do bycia ojcem, choćby bez budowania trwałej relacji z kobietą?

Zobaczcie innych sławnych mężczyzn, którzy skorzystali z pomocy surogatki, by móc zostać rodzicami >>>

 

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ewefa
2016-03-27 22:23:50

re: Cristiano Ronaldo ponownie zostanie ojcem [ZDJĘCIA]

Ja jestem na 100% pewna że on jest gejem, ma dobry na razie PR ale po skończeniu kariery może się ujawni,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-27 21:08:31

re: Cristiano Ronaldo ponownie zostanie ojcem [ZDJĘCIA]

Jak nic -gej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz