Cud życia i matczyna determinacja - urodziła dwójkę dzieci, choć od siedmiu lat nic nie je

Nicola Nichols, 25-latka z Anglii, od 7 lat nie może nic jeść z powodu ciężkich powikłań po grypie. Pomimo tego udało jej się wydać na świat dwójkę zdrowych dzieci. Poznajcie jej niesamowitą historię.

Nicola Nichols

Nicola Nichols to młoda dziewczyna z Bolton w Anglii, którą 7 lat temu spotkało prawdziwe nieszczęście. Nic nie zapowiadało tak tragicznego w skutkach przebiegu zdarzeń. Pewnego dnia Nicola zachorowała na łagodną grypę. Ilu z nas zdarza się to nawet kilkakrotnie w ciągu roku? W tym samym czasie co Nicola, chorowała też jej mama. Obie miały podobne objawy i leczyły się w taki sam sposób.

Nicolę niestety dopadły powikłania po grypie, o których tak często słyszymy. Zaczęło się od uporczywych wymiotów, nawet do 50 razy dziennie. Nicola nie mogła nic jeść i pić. Czegokolwiek nie wzięła do ust, od razy kończyło się to niewyobrażalnymi bólami brzucha i wymiotami. Zaczęły się korowody od lekarza do lekarza. Dziewczyna schudła z 57 kg do 44 kg. Lekarze oczywiście podejrzewali u niej początkowo anoreksję i inne zaburzenia odżywiania. Jakże bardzo się pomylili!

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

xyz
2015-03-12 19:37:14

re: Cud życia i matczyna determinacja - urodziła dwójkę dzieci, choć od siedmiu lat nic nie je

Podziwiam ta rodzinę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-03-12 17:58:07

re: Cud życia i matczyna determinacja - urodziła dwójkę dzieci, choć od siedmiu lat nic nie je

Mały błąd ;) Miało być chyba 11 miesieczna Felicity a nie letnia ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz