Czas na kubeczek - alternatywa dla butelki

Nosisz się z zamiarem odzwyczajenia swojego dziecka od picia z butelki? Musisz ją czymś zastąpić. Zobacz zatem, co masz do wyboru.

baby

Jeśli karmisz dziecko butelką, to wiesz, że wkrótce nadejdzie moment albo nawet nadszedł, ba, że już czas najwyższy, by dziecko oduczyć jedzenia i picia z butelki. Powody są oczywiste: troska o stan zębów i prawidłowy zgryz oraz umożliwienie dziecku zrobienia kolejnego kroku ku samodzielności. Mamy karmiące piersią także zaczynają dopajać dzieci na pewnym etapie i może odważyłyby się w ogóle nie próbować robić tego z butelki? Ponadto coraz częściej karmisz dziecko łyżeczką, coraz częściej zabiera się za jedzenie samo, więc pozostaje tylko kwestia podawania napojów. W czym? Co możesz znaleźć w sklepach, by wybrać wystarczająco wygodną i dobrą dla malucha alternatywę? Rzuć okiem na nasz krótki przegląd:

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Annika
2014-03-25 17:51:11

re: Czas na kubeczek - alternatywa dla butelki

Informacje o kubkach pochodzą z folderów przygotowywanych przez producentów, a te informacje niewiele mają wspólnego z troską o prawidłowy rozwój ortodontyczny oraz profilaktyką wad wymowy. Szkoda, bo spodziewałam się bardziej profesjonalnej oceny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz