Czy karmienie piersią obcego dziecka to coś złego?

Niedawno obchodzony był Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji Jessica Colletti umieściła na portalu społecznościowym zdjęcie, na którym widać, jak karmi piersią swojego 16-miesięcznego synka oraz 18-miesięczne dziecko przyjaciółki – jednocześnie!

Jessica

W historii tej na uwagę zasługuję zarówno niezwykła przyjaźń tych dwóch mam, jak również to, co rozpętało się w internecie po opublikowaniu zdjęcia.

Jessica zaopiekowała się synkiem przyjaciółki, kiedy ta musiała wrócić do pracy. Nie mogła jednak zapewnić własnego pokarmu, a zdawała sobie sprawę, że kobiecy pokarm jest najlepszy dla malucha i daje mu zdrowy start w przyszłość. Wówczas Jessica zaproponowała również karmienie go własnym pokarmem. Układ ten trwał co najmniej rok, a dla wygody wszystkich przyjaciółka wraz z synkiem zamieszkała z rodziną Jessiki. W języku polskim określa się taką relację mianem „mlecznego rodzeństwa”. Niektórych to dziwi, a inni mówią, że przecież przez całe wieki zamożne rodziny oddawały swoje pociechy do wykarmienia i wychowania nianiom, które były jednocześnie mamkami.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-08-16 08:26:49

re: Czy karmienie piersią obcego dziecka to coś złego?

Nie mam nic przeciwko do karmianiu dziecka. Osobiście nie podoba mi się tylko zdjęcie które ta kobieta umieściła w internecie. Nie wiem jest w nim coś niesmacznego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
a aaaaa
2015-08-15 21:57:54

re: Czy karmienie piersią obcego dziecka to coś złego?

a fuj!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ela
2015-08-15 17:22:56

re: Czy karmienie piersią obcego dziecka to coś złego?

ja w tym nic nie widze dziwnego ani zlego sama OSOBISCIE DOKARMIALAM MALEGO chlopca ukrainca ktory sie urodzil razem z moim synkiem w tym samym czasie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz