Czy WIELBŁĄD może być ZEBRĄ?

Symbol Fundacji Ponad Wszystko - wielbłąd - to zwierzę niestrudzone, a zebra - szybko stające na nogi, aby walczyć o przetrwanie. Czyli tak, jak robią to samotni rodzice.

a

Wielbłąd to symbol Fundacji Ponad Wszystko - wspieramy samotne rodzicielstwo. Wielbłąd jako zwierzę niestrudzone, ciężko pracujące i często zmuszone do tego, by przetrwać najtrudniejsze sytuacje i warunki, w których inni dawno mogliby się poddać. W taki właśnie sposób założyciele fundacji postrzegają samotnych rodziców, którzy wychowując dzieci w pojedynkę niosą na swoich barkach olbrzymią odpowiedzialność i często nie mają z kim dzielić trudów dnia codziennego.

Młoda zebra w 6 do 14 minut po narodzeniu może stać, po około 30 minutach chodzić, a po około 45 minutach biegać. Jest to bardzo ważne w ciągłym wyścigu o przetrwanie, ponieważ młode są szczególnie narażone na ataki lwów i hien cętkowanych.

Oba zwierzęta zostały połączone w jedno na obrazie “Wielbłąd jako zebra”. Autorzy obrazu połączyli zwierzę niestrudzone i szybko stające na nogi, aby walczyć o przetrwanie. Czyli tak, jak robią to samotni rodzice.

Obraz "Wielbłąd jako zebra" został przekazany na pewną aukcję. Przeczytajcie o niej na następnej stronie.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz