Demakijaż dla mam i nie tylko

Używasz wodoodpornych kosmetyków? Z pewnością wiesz, jak trudno je zmyć. Mamy na to sposób!

Garnier

Wodoodporny makijaż to doskonałe rozwiązanie dla mam, aby wyglądać pięknie i świeżo niezależnie od warunków pogodowych! Dzięki niemu możesz spokojnie korzystać z uroków wakacji, nie martwiąc się o wygląd, szczególnie gdy masz "na głowie" malucha. Jednak podczas wakacji skóra jest dodatkowo narażona na działanie promieni słonecznych, które bardzo szybko ją wysuszają. Dlatego, jeśli decydujesz się na używanie wodoodpornych kosmetyków, koniecznie przygotuj się do profesjonalnego demakijażu!

Jak odpowiednio przeprowadzić demakijaż

Prawidłowy demakijaż składa się z kilku kroków, o których często zapominamy. Najważniejszy, a zarazem najtrudniejszy jest demakijaż oczu. Najlepiej sprawdzi się dwufazowy płyn micelarny, który usunie także wodoodporny makijaż. Pamiętaj, aby nigdy nie pocierać powiek! Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, dlatego usuwaj make-up powoli. Ruchami poziomymi zmywaj eyeliner, zaś tusz usuwaj ruchem poziomym. Jeśli chodzi o twarz, po demakijażu warto użyć kojącego toniku czy kremu pielęgnacyjnego.

Jaki płyn do demakijażu wybrać?

Taki, który nie tylko skutecznie usunie makijaż, ale ukoi skórę po całym dniu. Więc tak jak zwracasz uwagę na skład kosmetyków swojego dziecka, zwróć uwagę na skład kosmetyków dla ciebie. Marka Garnier przygotowała nowość - płyn micelarny z olejkiem arganowym, znanym z właściwości odżywczych. Płyn wystarcza aż na 200 zastosowań, a przy tym jest skuteczny! Aby zmyć makijaż, wystarczy jedno pociągnięcie nasączonym wacikiem, tak więc jest to idealny kosmetyk dla mam, które nie mają czasu na dłuższe zabiegi. Płyn sprawdzi się zarówno dla mam, które się malują od czasu do czasu, jak i tych, co lubią być umalowane na co dzień. Co ważne, płyn usunie nawet wodoodporny makijaż.

AKCJA TESTOWANIA !

Weź udział w konkursie, przetestuj płyn micelarny i wygraj udział w warsztatach pielęgnacyjnych z marką Garnier!

Szczegóły konkursu znajdziesz TUTAJ >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz