Dieta przyszłej mamy

To, co wędruje do naszych ust podczas ciąży jest dowodem na naszą odpowiedzialność lub jej brak. Życie, które nosisz pod sercem jest przecież zdane całkowicie na Ciebie, w każdym aspekcie.

ciężarna

Jako mała dziewczynka, później nastolatka, zawsze marzyłam o wielkiej miłości. Miłości bezinteresownej, bezwarunkowej, która nigdy nie przeminie. Wtedy myślałam, że gwarancją takiego uczucia są jedynie rycerze na białym koniu. I w końcu odnalazłam taką miłość... kiedy zostałam mamą.

Pamiętam dwie magiczne, różowe kreseczki na teście ciążowym – chwilę, w której odmienił się cały mój świat. Usiadłam wtedy na łóżku, ułożyłam rękę na brzuchu, pogładziłam go z czułością, pomyślałam, jak bardzo kocham swojego męża i jacy bedziemy szczęśliwi, obiecałam maleństwu, że będę najlepszą mamą na świecie, a potem... pobiegłam sprawdzić, co mam w lodówce!

Dieta przyszłej mamy to kompozycja pod tytułem: "Jestem odpowiedzialna za życie, które noszę pod sercem". Powinnyśmy w tym czasie przestrzegać wszystkich zasad zdrowego żywienia szczególnie starannie, a tradycyjne "trzeba jeść za dwoje" omijać szerokim łukiem.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz