Ciężarne księżniczki Disneya – magiczna sesja zdjęciowa przyszłych mam! [FOTO]

Tiana, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Bella i Jasmine w zupełnie innej odsłonie.

księżniczki Disney

Victor and Marie Luna to małżeństwo i fotograficzny zespół z Teksasu w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna zajmuje się robieniem zdjęć, a jego żona jest edytorem fotografii. Zainspirowani popularnością „Pięknej i Bestii” postanowili stworzyć wyjątkową sesję zdjęciową, której bohaterkami zostało 5 mam przebranych za księżniczki Disneya. Fotografie wykonano 7 kwietnia na zamku Newman w Bellville, a ciężarne wystąpiły ubrane jako Tiana z „Księżniczki i żaby”, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Bella z „Pięknej i Bestii” oraz z Jasmine z „Alladyna”. Piękne stroje dostarczyła firma produkująca ręcznie robione suknie dla ciężarnych, a efekt zapiera dech w piersiach.

Para nie chciała za bardzo wgłębiać się w postacie, które reprezentowała każda z mam, ale by bardziej przypominały księżniczki postawiła na akcenty: kwiaty, wstążki czy szklany pantofelek, który w dłoniach trzymała ciężarna-Kopciuszek.

Victor i Marie przyznali, że sesja miała w sobie mieszaninę magii i chaosu. „Między zmianami kostiumu, poprawkami makijażu, przerwami na toaletę i świadomością zbliżającego się porodu jednej z mam, udało nam się uzyskać piękny efekt.” – powiedzieli.

Wszystkie mamy były niesamowicie podekscytowane efektem końcowym, a Marie i Victor cieszyli się, że mogą sprawić, by chociaż raz w życiu poczuły się jak prawdziwe księżniczki.

Na następnych stronach zobacz magiczną sesję zdjęciową pięciu mam! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz