Do ilu razy sztuka?

Ta kobieta ma dwunastu synów, a niedawno powitała kolejne, trzynaste dziecko. Zgadnijcie, jakiej płci jest maleństwo?

Jay and Kateri Schwandt

Jay i Kateri Schwandt poznali się w collegu, zakochali w sobie i... niebawem urodziło się ich pierwsze dziecko - syn. Dziś to już 22-letni mężczyzna. Od tamtej pory Jay i Kateri są szczęśliwą parą i doczekali się... 13 dzieci! W czym tkwi osobliwość tej rodziny, oprócz faktu, że jest tak liczna? Wszystkie dzieci Jay`a i Kateri są płci męskiej! Urodzenie dwanaściorga dzieci płci meskiej z rzędu to ledwie 0,0002% wszystkich urodzeń. Gdy Kateri po raz trzynasty zaszła w ciążę, żartowalu z Jay`em, że zdziwiliby się, gdyby urodziła im się córka. Co nie oznacza, że bardzo pragną mieć dziewczynkę. Wyobrażacie sobie, jak byłaby rozpieszczana przez trzynastu braci?

Co ciekawe, Jay i Kateri nie potwierdzają nigdy płci swojego dziecka podczas ciążowego badania USG. Lubią mieć niespodziankę tuż po narodzinach.

W minioną środę, 13 maja, Kateri urodziła trzynastego chłopca. Przy tej ilości dzieci tej samej płci pojawia się problem w postaci wyboru imienia. Na razie więc synek Schwandtów nie ma imienia, a jego rodzice zbierają propozycje od całej rodziny, by wreszcie na coś się zdecydować.

40-letnia Kateri sama wychowywała się jako jedna z czternaściorga rodzeństwa, więc postawienie na tak liczną własną rodzinę było dla niej naturalne. Kateri mówi, że uwielbia być w ciąży, że to dla niej wyjątkowe i bardzo przyjemne. Schwandtowie starają się o córkę od 22 lat, więc niewykluczone, że na swoich staraniach nie poprzestaną.

A póki co, cieszą się nowym członkiem rodziny - chłopcem, który oczekuje na nadanie mu imienia.

Obejrzyjcie zdjęcia tej niesamowitej gromadki NA NASTĘPNYCH STRONACH.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz