Chontel Duncan, słynna fit mama jest w drugiej ciąży! [FOTO]

Trenerka personalna znów będzie zachwycać wszystkich swoim umięśnionym brzuchem w ciąży.

Chontel Duncan

Chontel Duncan to 27-letnia australijska trenerka personalna, która zasłynęła niesamowitą figurą podczas ciąży. Mimo błogosławionego stanu kobieta regularnie ćwiczyła i zdrowo się odżywiała, a to zaowocowało szybkim powrotem do formy po ciąży. W jednym z ostatnich wywiadów kobieta przyznała jednak, że jej „sześciopak” bardzo utrudnił poród. Jej silne mięśnie uniemożliwiły naturalne narodziny synka Jeremiaha, więc konieczne było cesarskie cięcie.

 

Dwa tygodnie temu na 2-częściowym filmiku na Instagramie fit mama ogłosiła, że jej rodzina powiększy się o kolejnego dzidziusia! „Jestem w 4 miesiącu ciąży i nie możemy doczekać się spotkania z naszym maluszkiem!” – powiedziała Chontel na nagraniu.

 

Kobieta przyznała, że obawiała się ogłoszenia drugiej ciąży. Będąc w pierwszej spotkała się z wieloma głosami krytyki. Wielu ludzi uważało, że jest zbyt szczupła jak na ciężarną czy za dużo ćwiczy. Duncan zdecydowała się jednak po raz kolejny na bieżąco pokazywać swoje postępy w ciąży z nadzieją, że zainspiruje, zmotywuje i pomoże innym mamom.

Na Instagramie Chontel na pewno nie zabraknie zdjęć porównujących jej obie ciąży. Zanim to jednak nastąpi przypomnijcie sobie, jak wysportowana mama wyglądała, gdy spodziewała się pierwszego dziecka TUTAJ >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz