Dumna mama pokazuje ciało po ciąży [ZDJĘCIA]

`Idea perfekcyjnego ciała może łatwo zawładnąć kobietą, a dla mam stać się źródłem nacisku do powrotu do figury sprzed ciąży. Jesteś teraz matką, nosiłaś pod sercem dziecko przez 9 miesięcy, ciężko pracowałaś, by tego dokonać i z jakiej racji miałabyś to ukrywać?` – pyta Olivia.

ciało po ciąży

Obecnie mamy znajdują się pod ogromną presją powrotu do wagi sprzed ciąży oraz bycia piękną i idealną. Te, którym się to nie udaje często czują się gorsze. Olivia White, mama dwóch dziewczynek: 2,5-letniej Annabelle i kilkumiesięcznej Teddy, nie zamierza poddać się temu trendowi.

27-latka jest autorką bloga House of White. W ciąży z najstarszą córką przytyła ponad 30 kilogramów. Czuła się niepewnie i nieszczęśliwie, ponieważ walczyła z utratą wagi po ciąży.  Szybko zdała sobie jednak sprawę, że dawała córce zły przykład.

Podczas drugiej ciąży postanowiła pokochać swoje ciało bez względu na wszystko.

„Nie warto się denerwować na coś, czego nie można zmienić zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę niesamowite rzeczy, które właśnie zrobiło Twoje ciało. To nie powinno być negatywnie postrzegane.” – przekonuje Olivia.

Do noworodkowej sesji zdjęciowej młoda mama zdecydowała rozebrać się i pokazać jak wygląda jej ciało po ciąży. Chciała, by jej córki zobaczyły, jak ciąża zmienia ciało kobiety. Olivia miała też nadzieję, ze dostrzegą i zrozumieją, jak piękne może być ciało po ciąży nawet wtedy, gdy nie od razu wraca do wcześniejszego rozmiaru i wyglądu.

„Idea perfekcyjnego ciała może łatwo zawładnąć kobietą, a dla mam stać się źródłem nacisku do powrotu do figury sprzed ciąży. Jesteś teraz matką, nosiłaś pod sercem dziecko przez 9 miesięcy, ciężko pracowałaś, by tego dokonać i z jakiej racji miałabyś to ukrywać?” – pyta Olivia.

Początkowo zdjęcia miały być tylko dla córek kobiety, ale po napotkaniu się kilkakrotnie na zdjęcia fit mamusiek Olivia zdecydowała się na publikację fotografii. Post ze zdjęciami zamieszczony na Facebooku zrobił furorę. Ponad 3000 osób zareagowało na wpis australijskiej mamy.

Zobacz prawdziwe zdjęcia dumnej Olivii White!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Abc
2016-08-06 12:03:16

re: Dumna mama pokazuje ciało po ciąży [ZDJĘCIA]

Nie wmawianie ludziom,ze to jest piękne,bo nie jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz