Dzieci anonimowego dawcy spermy znalazły ojca w sieci! [FOTO&VIDEO]

Stało się! Dzieci anonimowego dawcy spermy trafiły na siebie w sieci i spotkały się ze swoim biologicznym ojcem w realu. Jest wspólne zdjęcie i film.

dawca spermy

Dawca nasienia

Todd Whitehurst w czasie studiów postanowił zostać anonimowym dawcą spermy, chciał pomóc ludziom, którzy z różnych powodów nie mogli począć dziecka w naturalny sposób. Oddawał swoje nasienie przez 4 lata. Został anonimowym dawcą nasienia: otrzymał specjalny numer identyfikacyjny i umowę, rodzicie mogli poznać tylko niektóre jego dane osobiste: ile ma lat i w jakim regionie mieszka. Imię, nazwisko i adres były chronione umową. Tedd prowadził swoje życie, został inżynierem-informatykiem. Jak znalazły go dzieci?

Poszukiwania ojca, czyli dawcy nasienia

Jedną z mam, która urodziła dziecko Tedd`a jest Wendy. Jej syn chciał poznać swojego tatę - anonimowego dawcę spermy. Wendy i Ryan wpadli na pomysł założenia strony internetowej dla dawców spermy, którzy chcą poznać swoje biologiczne dzieci: wystarczy dopasować swój numer identyfikacyjny z numerem dawcy. Wendy powiedziała: „Wrodzona ludzka ciekawość sprawia, że chcemy wiedzieć, skąd pochodzimy.”. Internetowy rejestr, jaki stworzyli, cieszy się dużym popularnością, zarejestrowało się 47000 osób. Wśród nich Todd Whitehurst, którego odnalazła biologiczna córka Sara, wspólnie zorganizowali spotkanie dla ich biologicznej rodziny. Poza Sarą i jej siostrą (to również jest córką Tedd`a), pojawiło się ośmioro innych dzieci. Spotkanie zostało uwiecznione na fotografii, Tedd powiedział: „Czuję, że to jest po prostu to, co trzeba było zrobić. Jeśli dzieci chcą się spotkać, to ważne jest, jak sądzę, aby temu sprostać.”. 

TU możesz zobaczyć film z tego niezwykłego spotkania, a na dalszych stronach obejrzeć zdjęcia.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Dawca Spermy
2016-10-18 11:16:32

Zapraszam na tą stronę po więcej info ;) http://www.banknasienia.24tm.pl/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz