Dziecko dla odważnych i inne książki na czas ciąży (Leszek Talko)

Doskonałe lektury dla mam spodziewających się pierwszego dziecka. Dla tatusiów także.

Dziecko dla odważnych Leszek Talko

Jeśli nie otarłyście się nigdy o felietony Leszka Talki w jednym z pism o dzieciach albo nie wpadła Wam jeszcze w ręce seria książek tego autora, to musicie koniecznie nadrobić tę zaległość.

Szczególnie polecamy lekturę książek Leszka Talki mamom w pierwszej ciąży, które mają czas dla siebie (a powinny go mieć!), by móc spędzić go w miłym towarzystwie – mięciutkiego koca, pysznej herbaty i właśnie autora Dziecka dla początkujących, Dziecka dla średnio zaawansowanych, Dziecka dla profesjonalistów i Dziecka dla odważnych.

Przeczytanie choć części z tych pozycji, zwłaszcza pierwszej z wymienionych, zagwarantuje Wam poczucie dystansu wobec tego, co ma nadejść, pokaże, że nie tylko Wy z wielkimi z przerażenia oczami oczekujecie na nowe w Waszym życiu i że każdą sytuację po urodzeniu pierwszego dziecka, które nagle, jak tajfun, wywraca wszystko do góry nogami, da się lepiej lub gorzej opanować.

Wszak nie Wy pierwsi i nie ostatni. Dowcipne, z polotem, z życia wzięte – tak można najkrócej scharakteryzować te pozycje wydawnicze. Lektura obowiązkowa!

A.L-S

SuperMama poleca: Leszek Talko, Dziecko dla odważnych

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz