Dziecko i pupilek rodziny, francuski buldog Farley, przyszli na świat tego samego dnia! (UROCZE ZDJĘCIA!)

Mały Dilan i buldog francuski Farley przyszli na świat tego samego dnia. Ich przyjaźń udokumentowała na przepięknych fotografiach mama Dilana - Ivette Ivens.

Ivette

Ivette Ivens zasłynęła niedawno w sieci zdjęciami mam karmiących piersią, wszędzie tam, gdzie mają na to ochotę. Pokazywaliśmy je TUTAJ.

Jej najnowsze zdjęcia, wokół których zrobiło się sporo szumu, nie dotyczą tym razem karmienia piersią. Ivette fotografuje swoje malutkie dziecko, synka Dilana i ulubieńca rodziny, francuskiego buldożka, Farley`a. Maluch i szczeniaczek urodzili się tego samego dnia. Od początku są nierozłączni. Ivette udokumentowała ich niezwykłą przyjaźń w nieprawdopodobnie uroczej serii fotograficznej.

Zakochana w swoim synku 25-letnia mama, zauroczona relacją maluszka i szczeniaczka, mówi, że ciągle im się przygląda, uwielbia godzinami wpatrywać się w ich wspólne psoty. Najbardziej bawi ją, jak Farley sprząta po Dilanie. Zlizuje z podłogi wszystko, co Dilan na nią zrzuci. Liże też ciągle Dilana za uchem i po policzkach. Słodkie!

Zobaczcie fragment tej przyjacielskiej relacji na zdjęciach DALEJ.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Dorota
2015-08-19 10:50:50

re: Dziecko i pupilek rodziny, francuski buldog Farley, przyszli na świat tego samego dnia! (UROCZE ZDJĘCIA!)

Cudowni!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz