Janet Jackson pochwaliła się zdjęciem swojego pierwszego dziecka! [FOTO]

Gwiazda i jej mąż, katarski miliarder zostali rodzicami w styczniu.

Janet Jackson

Kiedy na jawy wyszło, że Janet Jackson spodziewa się dziecka, jej fani byli w szoku. Wokalistka i najmłodsza siostra Michaela Jacksona miała 50 lat, a ciąża w tym wieku stanowi ogromne ryzyko nie tylko dla mamy, ale również dla maluszka. Niektórzy przypuszczali nawet, że gwiazda wynajmie surogatkę, która urodzi jej pierwszego potomka. Szybko jednak okazało się, że Janet zamierza samodzielnie donosić ciążę, co potwierdziły fotografie pokazujące, jak wokalistka opuszcza jedną z klinik w Londynie, z wyraźnie dużym brzuszkiem.

Amerykańska gwiazda i jej mąż, katarski miliarder Wissam Al Mana, nie mogli się doczekać pojawienia się na świecie ich pierwszego dziecka. Ich marzenie spełniło się na początku stycznia, gdy urodził się mały Eissa. Przez pierwsze miesiące Janet nie pokazywała synka publicznie. Razem z ukochanym cieszyli się swoim szczęściem w prywatności. Dopiero po 4 miesiącach wokalistka zdecydowała się pokazać swoje dziecko światu.

 

My baby and me after nap time.

Post udostępniony przez Janet Jackson (@janetjackson)

Na Instagram wrzuciła zdjęcie z 14-tygodniowym Eissą i podpisała je: „Moje dziecko i ja po drzemce”. Na fotografii wokalistka wygląda na zrelaksowaną, uśmiechniętą i szczęśliwą z powodu nowego, życiowego doświadczenia. Oby wiadomości donoszące o rozstaniu Jackson i jej męża, nie zburzyły błogiej radości z macierzyństwa.

Zobacz, jak Janet Jackson wyglądała w ciąży >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz