W trakcie ślubu macocha mówi coś, co doprowadza 4-latka do łez [FILM]

Nikt nie spodziewał się takiej reakcji malucha.

ślub

Joshua Newville i Emily Leehan, pobrali się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół podczas ostatniego weekendu. Ceremonia odbyła się w sobotę w Ripley w stanie Nowy Jork. Bardzo ważnym gościem na tej uroczystości był 4-letni synek mężczyzny, Gage. Ze względu na to, że chłopiec nie jest synem Emily, kobieta postanowiła przygotować specjalną mowę skierowaną do malucha.

- Chcę, abyś był bezpieczny i starał się być dobrym człowiekiem- zaczęła Emily. Ku zaskoczeniu wszystkich chłopiec rozpłakał się i rzucił w ramiona swojej "przyszłej mamy". Kobieta z trudem kontynuowała odczytywanie przygotowanej mowy: - Nie płacz skarbie. Wszystko dobrze. Z całego serca wierzę, że gdy dorośniesz zrozumiesz mnie i to, że chciałam dla ciebie tego, co najlepsze, oraz że bardzo cię kocham.

- Mam nadzieję, że wiesz, że jesteś wyjątkowym chłopcem, Jesteś bardzo inteligentny, przystojny i uprzejmy. Pomogłeś mi się stać kobieta, którą dziś jestem. Nie dałam ci daru życia, ale z całą pewnością życie obdarowało mnie tobą. Pomagasz mi i jesteś bardzo dobry dla innych. Twoja wyjątkowość jest niesamowita i chcę, abyś taki pozostał na zawsze - powiedziała kobieta do swojego pasierba.

Zobacz także: Dzieci, które rozśmieszyły gości podczas ślubnej ceremonii [VIDEO] >>>

Panna Młoda przyznała później, że nie spodziewała się takiej reakcji chłopca, a cała rodzina uważa, że właśnie ten moment sprawił, że uroczystość była niezwykle magiczna. Kobiecie bardzo zależało na tym, by chłopiec, którego zna od 2 lat usłyszał i zrozumiał wszytko, co do niego mówi, by wiedział, jak bardzo go kocha. 

Zobacz więcej zdjęć tej uroczej rodzinki >>> 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz