Horror na działce. Tego nikt się nie spodziewał!

Matka ostrzega innych przed tym, co stało się jej synkowi.

wypadek na działce

Zdawałoby się, że nie ma nic niebezpiecznego w drucianej szczotce do czyszczenia grilla, o ile, oczywiście, nie daje się jej małemu dziecku do rąk. Kanadyjska mama Jenna Kuchik przestrzega jednak przed stosowaniem tego przyrządu, ponieważ używanie takiej szczotki dla jej czteroletniego synka mogło się skończyć tragicznie. 

Igła w gardle

Zaraz po zjedzeniu kurczaka podczas rodzinnego grilla mały Ollie zaczął się skarżyć na coś kłującego w gardle. Mąż Jenny obejrzał uważnie inną, nienapoczętą porcję kurczaka i znalazł w niej... drucianą igłę ze szczotki do czyszczenia grilla! Wtedy było już jasne, co dolega Olliemu. Kiedy po dwóch godzinach malec nie przestawał się krztusić, rodzice pospiesznie zawieźli go do szpitala. Po wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego, chłopcu wykonano operację usunięcia igły od szczotki z gardła.

Czytaj też: Czy maluchy mogą jeść dania z grilla? >>> 

"To było najgorsze 24 godziny mojego życia. Patrzysz, jak dziecko cierpi i nie jesteś w stanie nic zrobić, by poczuło się lepiej i do tego wiesz, że mogłaś tego w 100% uniknąć... Nawet mamy drewnianą szczotkę do grilla jeszcze nieotwartą." napisała mama chłopca pod zdjęciami.

Na szczęście, dla tej rodziny wszystko skończyło się dobrze i mogli naprawić swój błąd, czyszcząc grill inaczej, niż za pomocą drucianej szczotki. Mama Olliego postanowiła całe zdarzenie opisać na Facebooku, żeby ustrzec innych przed potencjalną tragedią. 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz