Dziecko - spełnić jego marzenia i nadzieje

Pochodzący z Kanady fotograf Shawn Van Daele objawił światu swój ogromny talent dzięki surrealistycznemu portfolio, w którym znalazły się zdjęcia niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci, wkomponowanych, dzięki zaawansowanej technice fotograficznej, w niesamowite miejsca.

b

Ten mężczyzna ma z pewnością złote serce, o czym świadczy jego projekt fotograficzny "Drawing hope", w którym wykorzystuje swoje umiejętności, aby robić zdjęcia chorych dzieci, a następnie sprytnie poddaje obróbce graficznej każde z nich, aby maluchy mogły wcielać się w role i postaci z ich marzeń.

Van Daele na stronie internetowej projektu pisze, że praca nad każdą fotografią zaczynała się od rozmów z dzieckiem i wysłuchania jego opowieści. Marzenia dzieci były pierwszą i wyjściową inspiracją.

Nie sposób patrzeć na te zdjęcia bez uczucia wzruszenia. Van Daele zapewnia nam możliwośc uczestniczenia w szczęściu tych dzieciaczków. Cały projekt realizowany jest przez niego bez zamiaru czerpania z tych zdjęć jakichkolwiek korzyści majątkowych, a za ich pomocą chce dzieciom pomagać. 

Kampania informacyjna "Zostań donatorem", którą promuje ten projekt, opowiada historie dzieci, których marzenia spełniły się dzięki wsparciu donatorów. My dzięki tym zdjęciom możemy zobaczyć, co to dla tych maluchów znaczyło.

Obejrzyjcie niesamowite zdjęcia >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz