Dziecko zachowywało się dziwnie, więc rodzice zainstalowali kamerę w pokoju chłopca. To, co zobaczyli, jest niewiarygodne! [ZDJĘCIA]

Rodzina z Devon doświadcza zjawisk paranormalnych. Mieszkają w nawiedzonym domu?

dziecko w łóżeczku

Przeczucia matki

Laura Haigh i jej partner Dean Evans mieszkają w Devon i wspólnie wychowują czworo dzieci. Ich najmłodszy synek ma 18 miesięcy i właśnie to on jest bohaterem pewnej niecodziennej historii. Laura od pewnego czasu czuła, że w ich domu dzieje się coś nadprzyrodzonego i dotyczy to właśnie najmłodszego dziecka. Postanowiła zamontować kamerę w pokoju chłopca. Gdy pewnej nocy wspólnie z partnerem obserwowała obraz z kamery, zobaczyła coś nadzwyczajnego.

Duch w łóżeczku dziecka

Obraz kamery był jednoznaczny, obok ich synka śpi drugie dziecko. Rodzice natychmiast ruszyli do pokoju, przekonani, że chłopiec zasnął z jedną ze swoich przytulanek. Jednak obok niego nie było żadnego misia. Gdy wrócili do swojej sypialni, zobaczyli, że na obrazie z kamery nadal widać śpiące drugie dziecko. Ta tajemnicza postać zmieniała nawet pozycje we śnie, wyglądała zupełnie jak dziecko w wieku ich syna.

Nawiedzony dom

Laura twierdzi, że jej syn jest bezpieczny. Mówi, że w nocy chłopiec przytulał tę postać i w ogóle spał spokojnie jak wcześniej. Natomiast tata chłopca nigdy nie wierzył w zjawiska paranormalne i dopiero pod wpływem tej historii, przekonuje się, że istnieje nadprzyrodzony świat. Kilka razy sprawdzał obraz z kamery i w ogóle cały sprzęt, mając nadzieję, że coś źle skonfigurował, ale to, co zobaczył tamtej nocy, nie było wynikiem błędu. Laura uznała, że już wcześniej w ich domu działo się coś nietypowego, np. gdy była sama w mieszkaniu, słyszała bieganie dzieci po piętrze, widziała poodwracane do góry nogami obrazki i czasem zdarzało się, że niektóre przedmioty znikały jej spod ręki i za chwilę znajdowała je w miejscu, gdzie ich nie odkładała. Na starych zdjęciach zauważyła świetliste kule lub cienie.

Laura uważa, że cokolwiek znajduje się w jej domu, nie jest złe, ponieważ jej synek nie jest przestraszony ani nerwowy. Zobacz fotografie, na których widać "ducha" >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz