Dziecko wypada kobiecie z rąk na ruchomych schodach - wszystko zarejestrowała kamera [VIDEO]

Video tylko dla osób o mocnych nerwach.

dziecko

Jest wiele sytuacji w których rodzice z maluchami znajdują się każdego dnia, a nasza czujność jest uśpiona. Zapominamy, że pewne miejsca, czy sytuacje mogą być bardzo niebezpieczne i trzeba szczególnie uważać.

Jeździsz z dzieckiem metrem lub pociągiem? Musisz to zobaczyć! >>>

Do takiej sytuacji doszło w Chinach. Kamery w domu towarowym Wu Yue Plaza w Szanghaju zarejestrowały tragiczny wypadek. Na filmie można zobaczyć, jak starsza kobieta podchodzi do schodów i trzyma maluszka tylko jedną ręka, drugą próbuje się podeprzeć. Niestety babcia dziecka traci równowagę i maluch wypada jej z rąk przez barierkę. Maluch spadł z 9 metrów, niestety mimo szybkiej pomocy dziecka nie udało się uratować. Obrażenia były zbyt poważne.

Nie udało się ustalić, dlaczego doszło do tak tragicznego wypadku. Wiadomo, że schody działały w trybie oszczędzania energii, czyli uruchamiały się, dopiero gdy ktoś zbliżył się do czujki. Najpewniej uruchomienie się schodów mogło sprawić, że kobieta straciła równowagę i dziecko wypadło jej z rąk.

Mamusie, uważajcie na ruchomych schodach. Czasem trudno sobie nawet wyobrazić, jak tragiczna w skutkach może okazać się zwyczajna okoliczność.

db

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz