Dziecko zostało pogryzione w żłobku. Jak do tego doszło? [FOTO]

Czy winę ponoszą opieszałe opiekunki placówki?

Eliana Bilnov

Dla każdego rodzica wybór żłobka to poważna sprawa. Zależy im, by ich pociecha była w nim przede wszystkim bezpieczna oraz otrzymywała odpowiednie bodźce do prawidłowego rozwoju. Mama i tata korzystają najczęściej z usług placówek poleconych przez innych rodziców. Mają wtedy pewność, że podczas ich nieobecności dziecku nie stanie się krzywda.

Kiedy Tracy i Pasha Bilnov ostatniego dnia marca odwozili swoją 7-miesięczną córeczkę Elianę do żłobka nie przypuszczali, że ich dziecko doświadczy tam przemocy. Zaledwie kilka godzin później otrzymali jednak przerażający telefon – ich córka została pogryziona przez innego 2-latka. Małżeństwo natychmiast pojechało do żłobka „Busy Hands”, gdzie przebywała ich pociecha.

Komentarze (6)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-05-16 07:02:06

maly kanibal z malutkimi dziecmi tak nie powinno byc a opiekunka jezeli jest jedna na jedno dziecko to gdzie byla reszta opiekunek przeciez powinna byc jakas w pokoju przy innym dziecku zebraly sie na ploty a potem sa tego skutki nie zostawilabym tego tak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-15 21:07:28

A w Polsce chcą zwiększyć ilość dzieci na opiekunkę... Za chwilę rodzice nie będą mieli problemu z wyborem żłobka publicznego, bo takich już nie będzie. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie pracować w takich warunkach, z tak dużą odpowiedzialnością, za takie pieniądze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Justyna
2017-05-15 20:46:04

Moim skromnym zdaniem,jako pracownik żłobka,posiadajacy spore doświadczenie, stwierdzam,ze jest niemożliwe,aby jedno dziecko TAK pogryzlo drugie dziecko przez 1 min 30 sek. Ponadto jedna opiekunka na 10 dzieci to za malo... to sa maluszki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-15 15:10:12

A co z rodzicami dziecka które pogryzło tą dziewczynkę??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Maria
2017-05-15 17:39:31

Napewno byla rozmowa z rodzicami ale ze dziecko ktore ma 2 latka takie cos zrobilo to jest masakra!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mi.
2017-05-16 07:39:52

specjalnego albo zwiększyć nad nim opiekę ale czego się spodziewać to tylko Polska ...

Skoro wiedzieli że 2latek jest tak agresywny powinni albo wysłać go do żłobka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz