Dziewczęca Beyonce na okładce Vogue ucina plotki o trzeciej ciąży

Wierzyliście w doniesienia o kolejnej, "bliźniaczej" ciąży piosenkarki?

beyonce

Przez ostatni miesiąc nie można było ominąć tytułów w tabloidach, które podejrzewały, że Beyonce i Jay Z spodziewają się kolejnych bliźniaków. Piosenkarka ponoć przestała już nawet odpowiadać na doniesienia o kolejnej ciąży, biorąc pod uwagę, że nie tak dawno urodziła Sir i Rumi.

Jak najlepiej poinformować świat show biznesu i mody o tym, że nie będzie tak wyczekiwanej przez świat ciąży? Zapozować do okładki najważniejszego wydania amerykańskiego Vogue, czyli do wrześniowego numeru.

Co znajdziemy w środku? Emocjonalne wyznanie Bey, która również dała się złapać w pułapkę "idealnego ciała po ciąży":

"Po narodzinach mojego pierwszego dziecka wierzyłam w to, co społeczeństwo mówi na temat wyglądu mojego ciała po ciąży. Na siłę próbowałam zrzucić wagę... Patrząc wstecz, to było szalone. Nadal karmiłam się piersią, kiedy w 2012 r. występowałam w Revel w Atlantic City. Po bliźniakach podeszłam do sprawy zupełnie inaczej. Ważyłam 218 funtów (99 kg) w dniu, w którym urodziłam Rumi i Sir. Byłam spuchnięta z powodu zatrucia i leżałam w łóżku przez ponad miesiąc. Moje zdrowie i zdrowie moich dzieci było w niebezpieczeństwie, więc miałam awaryjną cesarkę. Spędziliśmy wiele tygodni w szpitalu. Mój mąż był żołnierzem i bardzo mocnym wsparciem dla mnie. Jestem dumna, że byłam świadkiem jego siły i ewolucji jako człowieka, najlepszego przyjaciela i ojca. (...) Potrzebowałam czasu, żeby się wyleczyć, odzyskać zdrowie. Podczas mojego wyzdrowienia pozwoliłam sobie na miłość do siebie i troskę o własne zdrowie."

Zobacz też: Dlaczego Beyonce pokazała nie swoje dzieci?

To skłoniło ją też do wystąpienia w bardziej naturalnej wersji w sesji dla wrześniowego numeru:

"Myślę, że ważne jest aby kobiety i mężczyźni widzieli i doceniali piękno swoich naturalnych ciał. Dlatego zdjęłam peruki i doczepiane włosy, użyłam też delikatnego makijażu do tej sesji. Po dziś dzień moje ramiona, piersi, uda są pełniejsze"

Czyżby wszystkie kobiety na świecie zmagały się z tym problemem? Nawet gwiazda muzyki taka jak Beyonce?

Okazuje się, że bliżej nam do celebrytów, niż myśleliśmy.

 

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz