8-miesięczna dziewczynka podbija serca internautów. Wszystko przez jej bujne włosy [FOTO]

U niemowląt włosy najczęściej wycierają się z upływem czasu, jednak u małej Belli jest ich coraz więcej. Wszyscy myślą, że nosi perukę.

Philippa i Matthew Rabbitts

Kiedy Philippa Rabbitts z Wielkiej Brytanii wychodzi na dwór z córką, nie może opędzić się od ciekawskich spojrzeń przechodniów. 8-miesięczna Bella wzbudza niemałą sensację, a wszystko przez jej bujną fryzurę. Dziewczynka była w centrum uwagi już od urodzenia. Położna twierdziła, że nigdy wcześniej nie widziała dziecka, które miałoby tyle włosów na głowie.

W połączeniu z jej niewielką wagą, Bella wygląda jak lalka. Niestety, Bella ma problemy ze zdrowiem. Chociaż ma już osiem miesięcy, to waży tylko 5 kilogramów i musi być karmiona sondą. Dziewczynka nie do końca rozwija się prawidłowo i obecnie lekarze szukają przyczyny jej kłopotów ze zdrowiem. „Zawsze była bardzo mała. Żartowaliśmy, że jedną rzeczą, która rośnie są jej włosy.” – przyznała mama dziewczynki. „Obecnie przechodzi testy genetyczne, które mają nam wyjaśnić, skąd ta jej drobna budowa ciała.”.

27-latka przyznała, że spacerując z córką, co najmniej pięciokrotnie musi tłumaczyć obcym ludziom, że Bella nie jest lalką, a jej włosy są prawdziwe. Na szczęście dla Philippy i jej męża, Matthew, dziewczynka lubi myć i szczotkować włosy. Mama musi codziennie związywać jej niesforne kosmyki, by nie wchodziły jej w oczy. Kobieta przyznała, że nie chce obcinać włosów córce.

„Chcę, żeby była jak prawdziwa Roszpunka, gdy dorośnie.” – zakończyła Philippa.

Zobacz zdjęcia ten uroczej dziewczynki i jej bujnej czupryny! >>>

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Paulina
2017-03-27 22:02:02

ŚLICZNA...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz