Dziwaczna moda na zdjęcia niemowląt - prosto z Japonii [FOTO]

Były już zdjęcia parówek, które przypominały sfotografowane nogi wychudzonych dziewczyn. Teraz przyszedł czas na żarty z dziecięcych rączek.

chlebowe rączki

Podobno japońscy rodzice bardzo często robią sobie żarty w internecie z własnych dzieci. Najnowsza moda zaskoczyła jednak cały świat. Portale społecznościowe zalała fala dziwnych zdjęć, na których rodzice przyrównują pulchne rączki swoich dzieci do bochenków (japońskiego) chleba!

Na Twiterze pojawiło się mnóstwo ujęć dziecięcych rączek obok najpopularniejszego rodzaju pieczywa w Japonii. Przy dokładniejszym przyjrzeniu się w rzeczywistości fałdki pulchniutkich rączek japońskich dzieci, które przypominają logo znanej marki opon samochodowych Michelin, są bardzo podobne do wybrzuszeń na chlebie, które umożliwiają podzielenie go na kawałki.

Szał na zdjęcia rozpoczął się po tym, jak jeden z użytkowników o nazwie Koni, opublikował zdjęcie z podpisem: „Gdzie jest chleb a gdzie ręka? Nie potrafię powiedzieć.”.

W ciągu kolejnych dni podobne fotografie zalały Twitter. To nie pierwszy raz, kiedy memy o tematyce związanej z żywnością opanowały internet. W 2013 roku pojawiła się moda na fotografowanie opalonych kobiecych nóg i przyrównywanie ich do parówek.

Z kolei w grudniu 2015 roku, japońscy rodzice zainspirowali się kulkami ryżowymi, które są trójkątnym dodatkiem do wielu dań w Japonii. Od razu pojawiły się zdjęcia, na których rodzice zgniatają twarze swoich dzieci, by przypominały ryżowe kulki.

Zobacz zdjęcia dziecięcych rączek przyrównanych do chleba!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz