EKO Pościel dla Maluszka

Z jakich surowców i tkanin powinna być wykonana najlepsza, najzdrowsza i najbezpieczniejsza pościel dla niemowlęcia? Najlepiej z naturalnych! Przeczytaj, jakie cechy ma pościel z tkaniny bambusowej oraz z włókna alpaki.

pościel

Jakie cechy powinna mieć idealna pościel dla maleńkiego dziecka? Powinna przepuszczać powietrze, by pozwalać skórze maluszka oddychać. Nie powinna wywoływać alergii (dlatego odpadają pierzyny i pościel z wełny owczej, ze względu na alergizującą lanolinę). Warto postawić na właściwości termoregulacyjne pościeli, czyli aby była ciepła zimą, a utrzymywała optymalną temperaturę ciała latem, nie powodując, że maluszek się spoci, będąc nią przykryty po uszy. Dobre surowce posiadają także właściwości bakteriobójcze. Nie chłoną wilgoci, a niejako "oddają" ją na zewnątrz.

Jakie produkty spełniają powyższe cechy? Przejrzałyśmy nieco internet, by zorientować się, co mają do zaoferowania producenci "zdrowej" pościeli, pościeli eko z prawdziwego zdarzenia. Znalazłyśmy dwa niesamowite produkty. Zobaczcie je DALEJ.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz