Ekologia w słoiczku - czym karmić malucha, gdzie kupować?

Warto zainwestować w zdrowie naszych pociech.

Karmienie dziecko

Słoiczki z gotowymi daniami dla niemowląt opatrzone certyfikatem BIO bardzo kuszą nas, zatroskane o zdrowie maluszków mamy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak trudno dziś zdobyć w sklepie choćby nienawożoną chemicznie marchewkę. Każda z nas pragnie ponad wszystko zdrowia i ogólnie pojętego dobra naszych pociech.

W dobie nawozów sztucznych, które mają gwarantować żywności trwałość i odporność na szkodniki, dorobiliśmy się alergii pokarmowych. Stąd gigantyczny zwrot w stronę natury. Jakby dobrze pomyśleć, mało znamy miejsc, gdzie można kupić warzywa lub mięso na naprawdę zdrową zupkę dla bobasa.

Z pomocą przychodzą nam producenci ekologicznej żywności dla niemowląt. Udostępniają nam dobrze zbilansowane, gotowe posiłki, wyprodukowane z najwyższej jakości składników, z warzyw bez pestycydów, z mięsa zwierząt karmionych ekologicznymi paszami. Dbają o to, by cukru i wypełniaczy było w ich produktach możliwie jak najmniej. Na półkach sklepowych można znaleźć żywność dla najmłodszych takich marek jak Hipp – powszechnie dostępną w supermarketach, a także, między innymi, Holle i Baby Sun, możliwą do kupienia w sieciach sklepów z ekologiczną żywnością.

A.L-S

SuperMama poleca: Hipp.pl, Biodrogeria.pl, Biobabysun.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz