Facet w ciąży - to nie scenariusz filmowy! [ZDJĘCIA]

Kayden Coleman to facet z tajemnicą. Gdy jego brzuch zaczął się powiększać, mężczyzna udał się na badanie USG. To, co lekarze zobaczyli na monitorze jest niewiarygodne.

mężczyzna w ciąży

Pozytywny test ciążowy u mężczyzny

Kayden Coleman ma dziś 29 lat. 10 lat temu rozpoczął zabiegi i terapie związane ze zmianą płci. Od kilku lat ma stałego partnera. Pewnego dnia dokuczał mu ból pleców, poprosił swojego partnera o masaż. Gdy Kayden poczuł, że ma coś w brzuchu, myślał, że to guz: „Pewnego dnia poprosiłem mojego chłopaka, aby pomasował mi plecy. Kiedy położyłem się na brzuchu, poczułem guzek w brzuchu! Elijah powiedział wtedy dla żartu, żebym zrobił test ciążowy. Wynik zaskoczył zarówno jego jak i mnie!”. Kayden od 10 lat zażywa hormony, dzięki którym może być mężczyzną. Kiedy więc mogło dojść do zapłodnienia? Lekarze powiedzieli, że prawdopodobnie w czasie, gdy mężczyzna miał 6-tygodniową przerwę w zażywaniu testosteronu – wtedy przygotowywał się do mastektomii. Kayden dowiedział się o swoim odmiennym stanie, gdy był w 21. tygodniu ciąży!

Jak powiedzieć o ciąży rodzicom partnera?

Partnerzy postanowili przesunąć operację zmiany płci u Kaydena do czasu porodu. Zajęli się przygotowaniami do porodu, kompletowaniem wyprawki, a także postanowili porozmawiać z rodziną. Rodzice Elijaha nie wiedzieli, że jego partner kiedyś był kobietą. Byli w szoku, gdy mężczyźni powiedzieli im o tym, ale jeszcze bardziej zaszokował ich fakt, że zostaną dziadkami! Nie mogli się pogodzić z tym, że mężczyzna jest w ciąży i urodzi dziecko. Nie oszczędzili im nieprzyjemnych komentarzy. Kayden urodził przez cięcie cesarskie. Na świecie pojawiła się ich córka! A rodzice Elijaha zaakceptowali wnuczkę i partnera swojego syna. 

Kayden przeszedł bardzo silną depresję poporodową, nie był w stanie opiekować się swoją córeczką. Przeszedł trudny czas w swoim życiu. Dziś Azaelia ma dwa lata i jest księżniczką w swoim domu, a Kayden jest już po operacjach płci. Gdy dziewczynka skończy 5 lat, mężczyźni mają zamiar powiedzieć jej o tym, że urodziła ją kobieta, która zmieniła płeć, czyli Kayden.

Takich historii o transseksualistach w ciąży jest coraz więcej. Co o tym myślicie? Zobaczcie niewiarygodne zdjęcia!

md

 
Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Aga
2016-01-26 22:47:00

re: Facet w ciąży - to nie scenariusz filmowy! [ZDJĘCIA]

Straszne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
yolandi
2016-01-26 22:14:35

re: Facet w ciąży - to nie scenariusz filmowy! [ZDJĘCIA]

Napisz komentarz...ciekawe czy karmią piersią

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz